Boksa leģenda Taisons izsaka savu prognozi par Ruisa un Džošua revanša dueli

Maiks Taisons, sportazinas.com
Maiks Taisons | Foto: The Independent

Amerikāņu boksa leģenda Maiks Taisons prognozējis meksikāņu boksera Endija Ruisa (33-1) un britu smagsvara Entonija Džošua (22-1) revanša dueļa iznākumu.

Jau ziņots, ka Ruiss, kurš ir pasaules čempions vairākās kategorijās smagsvaros, atklājis, ka šobrīd norisinās sarunas par potenciālo revanša dueli pret britu cīkstoni Džošua.

“Iepriekš man sanāca parunāties ar Endiju un sapratu, ka viņam ir liela enerģija un ir viņš gaišs cilvēks,” izteicās Taisons. “Ja Ruiss jau vienreiz pieveica Džošua, domāju, ka viņš to var izdarīt vēlreiz.”

Iepriekš populārajā Džo Rogana podkāstā Ruiss neslēpa, ka uzvaras gadījumā revanša duelī pēc tam labprāt stātos pretī amerikāņu smagsvaram Deontejam Vailderam vai britu bokserim Taisonam Fjūrijam. “Vailders ir foršs džeks un mēs viens otru cienām – es labprāt vēlētos aizvadīt dueli ar viņu.”

Ruisam duelis pret Vailderu būtu izdevīgs, jo tādējādi viņš varētu cīnīties arī par amerikānim piederošo WBC jostu. Ruisa mērķis ir kļūt par absolūto pasaules čempionu un šobrīd, lai to sasniegtu, viņa kolekcijai pietrūkst tieši WBC titula.

Ruiss gan neatklāja plašākas detaļas, taču potenciālā cīņa ar Džošua varētu notikt vai nu ASV vai Lielbritānijā, kur to būtu ieinteresēts aizvadīt Džošua, jo viņš tādējādi varētu cīnīties savu līdzjutēju priekšā.

Jau ziņots, ka Ruiss šovasar sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās. 29 gadus vecais bokseris, kuram ir pieci bērni, uzreiz pievērsa sev milzu uzmanību, turklāt viņš arī sarūpēja pirmo karjeras zaudējumu Džošua.

Ruisa un Džošua cīņā bija vērojama iespaidīga vizuālā atšķirība. Kamēr 198 centimetrus garais Džošua ir 113 kilogramus smags un apveltīts ar iespaidīgu muskuļu masu, tikmēr 188 centimetrus garais Ruiss ir 118 kilogramus smags un sākotnēji varētu šķist, ka nemaz nav profesionāls sportists.

Zīmīgi, ka Ruiss pirms cīņas nemaz nav centies samazināt svaru, jo viņam bija uzstādījums, ka tas palīdzēs duelī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par