Boksa leģenda Taisons palīdzēs Nganū gatavoties cīņai ar Fjūriju

04/08/2023 19:32
Nokopēts
Fransiss Nganū un Maiks Taisons

Kādreizējam UFC čempionam, kamerūnietim Fransisam Nganū (20-3-3 MMA) pirms oktobrī gaidāmās cīņas ar britu Taisonu Fjūriju (33-0-1) gatavoties palīdzēs ASV boksa leģenda Maiks Taisons, pavēstījuši cīņas rīkotāji.

Jau vēstīts, ka 28. oktobrī Saūda Arābijā smagsvaru titānu duelī tiksies titulētais Lielbritānijas bokseris Fjūrijs un MMA ikona Nganū, kuram tā būs pirmā cīņa boksā. Lai veiksmīgāk sagatavotos savai debijai, Nganū nolēmis izmantot kādreizējā neapstrīdamā pasaules čempiona Taisona palīdzību.

“Nav noslēpums, ka šajā čempionu cīņā par 100 procentiem atbalstu Nganū,” teica Taisons. “Viņam ir viens jaudīgs sitiens, un, kad tas trāpa, tad spēle ir beigusies. Ar nepacietību gaidu iespēju strādāt ar Nganū un atbalstu viņa pāreju no oktagona uz boksa ringu. Fransiss nav cīņas sporta iesācējs –  viņš ir pasaules čempions. Viņš zina, ko darīt, kad noskan zvans, bet galvenais būs apvienot savu cīņas prasmi un enerģiju  veiksmīgos sitienos un izmantot veiklību, lai ātri pārvietotos pa ringu un pēc tam nokautētu pretinieku. Mēs esam šeit, lai uzvarētu.”

“Maika Taisona iesaistīšana manā treniņnometnē ir viens no labākajiem lēmumiem, ko varu pieņemt, lai sagatavotos cīņai ar Taisonu Fjūriju,” paziņojumā citēts Nganū. “Maiks Taisons ir mans elks. Viņa pieredze un boksa IQ būs svarīgi faktori, lai viņa vadībā pilnveidotu savu tehniku un uzvarētu šajā supercīņā. Es jau gadiem ilgi vēlējos šo cīņu, un tagad, kad tā jau gandrīz ir klāt, esmu uz to koncentrējies un vēlos šokēt pasauli.”

34 gadus vecais Fjūrijs pēdējo reizi ringā devās decembrī, kad viņš pārliecinoši pieveica savu tautieti Dereku Čisoru un aizstāvēja WBC versijas jostu. Kopš tā brīža gan bijušas neskaidrības, kad Fjūrijs aizvadīs savu nākamo cīņu. Kā brita potenciālais pretinieks tika minēts ukrainis Oleksandrs Usiks, taču abas puses nespēja vienoties par nosacījumiem, lai duelis patiešām notiktu.

Tikmēr 36 gadus vecais Nganū savu pēdējo UFC cīņu aizvadīja pērn janvārī, duelī pret Sirilu Geinu nosargājot čempiontitulu smagsvaru kategorijā. Kamerūnietis oktagonā tā arī neatgriezās, jo viņš ar UFC nespēja vienoties par jaunu līgumu. Maijā Nganū atrada kopsaucēju ar “Profesional Fighters League” (PFL) organizāciju. Sadarbība ar PFL viņu neierobežos aizvadīt tikai MMA cīņas, bet arī doties boksa ringā, kas allaž ir bijis viens no Nganū sapņiem.

TOP notikumi
1
X
2
4.6
4.2
1.66
4.33
4.2
1.7
3.1
3.7
2.15
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām