Boksa leģenda Taisons plāno aizvadīt vairākas izstādes cīņas

Maiks Taisons, sportazinas.com
Maiks Taisons | Foto: BoxingScene

Amerikāņu boksa leģenda un bijušais neapstrīdamais pasaules smagsvara čempions plāno rīkot vairākas izstādes cīņas, lai savāktu ziedojumus labdarībai, ziņo medijs “BoxingScene”. 

Taisons atklāja, ka koronavīrusa pandēmijas laikā sācis nopietni trenēties:“Pagājušajā nedēļā es strādāju pie saviem sitieniem. Bija grūti, mans ķermenis bija patiešām izsmelts un man sāpēja. Tagad es trenējos, mēģināšu iegūt formu, iziet ringā un aizvadīt trīs vai četras izstādes cīņas.”  

“Es palīdzēšu bezpajumtniekiem un tādiem cilvēkiem kā es, kuri cietuši no narkotiku atkarības,” stāsta Taisons. Savulaik podkāsta “Hotboxin’ with Mike Tyson” epizodē kādreizējais pasaules čempions atklājis, ka viņš ar saviem draugiem ik mēnesi zālītes smēķēšanā tērē 40 000 dolāru (35 850 eiro). 

“Es aptuveni stundu strādāju uz skrejceliņa, bet vēl 25-30 minūtes trenēju savu sitienu,” turpināja bokseris. “Pamazām atgriežu sevi labā fiziskā formā. Mēģinu trenēt kombinācijas, bet tas sāp. Bija tāda sajūta, it kā trīs puiši man vienlaicīgi kārtīgi sadotu.” 

53 gadus vecais Taisons ir viens no visu laiku slavenākajiem planētas bokseriem. Viņš profesionālajā karjerā aizvadīja 58 cīņas, uzvaras gūstot 50 no tām, bet 44 bija ar nokautu.  

Viņš 20 gadu vecumā kļuva par visu laiku jaunāko pasaules čempionu smagsvaru kategorijā, pievēršot sev milzu uzmanību pasaules mērogā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par