Boksa leģendai Taisonam piedāvā iespaidīgu naudas summu par atgriešanos ringā

Maiks Taisons, sportazinas.com
Maiks Taisons

Leģendārais bokseris saņēmis dāsnu piedāvājumu no dūru cīņu līgas “Bare Knuckle FC”, ziņo “heavy.com”.

2005. gadā karjeru noslēgušajam amerikānim piedāvā 20 miljonus ASV dolāru (ap 18,47 miljoniem eiro) par atgriešanos boksa ringā.

Iepriekš 53 gadus vecais Taisons paziņojis par velmi aizvadīt vairākas cīņas, lai savāktu līdzekļus labdarības mērķiem. Maija sākumā bokseris savā “Twitter” kontā publicēja nelielu video ar treniņu, pēc kura var spriest, ka Taisons joprojām ir labā fiziskajā formā.

“Visa pasaule bija lielā sajūsmā par Taisona treniņiem, līdz ar ko mēs izdomājām, ka izteiksim viņam piedāvājumu. Viņš ir īsta leģenda un mēs esam pagodināti vest pārrunas ar viņa komandu. Skatīsimies, kā viss notiks. Tas būs liels gods strādāt ar Taisonu jebkurā formātā,” norādīja “Bare Knuckle FC” vadītājs Deivids Feldmans, apstiprinot informāciju par 20 miljonu vērtu piedāvājumu.

Karjeras laikā Taisonam piederēja WBA, WBC un IBF čempionu jostas. Amerikānis aizvadīja 58 cīņas, kurās viņš svinēja 50 uzvaras, no tām 44 – ar nokautu. Taisona kontā arī seši zaudējumi, bet divi dueļi tika atzīti par nenotikušajiem.

Četrkārtējais pasaules čempions 57 gadu vecumā gatavojas atgriezties ringā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par