Boksa promouteris Saproņenko turpinās vadīt Latvijas Vingrošanas federāciju

03/12/2021 17:46
Jevgēņijs Saproņenko

Jevgēņijs Saproņenko piektdien tika pārvēlēts Latvijas Vingrošanas federācijas (LVF) prezidenta amatā, aģentūra LETA guva apstiprinājumu federācijā. Saproņenko tika pārvēlēts vienbalsīgi un amatā būs turpmāko olimpisko ciklu. Tikmēr ģenerālsekretāres amatā pārvēlēta Natālija Prokofjeva, bet par viceprezidentiem kļuva Daiga Liepiņa un Arturs Mickevičs.

Par sporta vingrošanas sieviešu nodaļas tehniskās komitejas priekšsēdētāju kļuva Nadežda Seile, bet sporta vingrošanas vīriešu nodaļu vadīs Maksims Nilovs. Par vingrošanu uz batuta atbildīga būs Vera Antone, bet mākslas vingrošanas nodaļas priekšsēdētāja būs Irina Smelova. Vēl par valdes locekļiem kļuva Olga Gusarčuka, Olga Timofejeva un Tatjana Stepulāne, bet par revīzijas komisijas locekļiem – Nellija Žvīgule, Ilmārs Seilis un Marika Zavadska.

Saproņenko LVF prezidenta amatā tika ievēlēts aizpērn. 2019.gadā no prezidenta amata tika atstādināts Jānis Čakstiņš, un līdz oktobrī notikušajai biedru sapulcei viņa pienākumus pildīja organizācijas ģenerālsekretāre Prokofjeva. Saproņenko 2004.gada vasaras olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudraba medaļu atbalsta lēcienā. Viņš ir arī 1999.gada pasaules vicečempions šajā disciplīnā, togad izcīnot neatkarīgajai Latvijai pirmo medaļu planētas meistarsacīkstēs.

Pēdējos gados Saproņenko strādā par boksa promouteri, bet savulaik viņš astoņus gadus bija LVF viceprezidents. LVF dibināta 1990.gadā, bet divus gadus vēlāk tā tika atzīts Starptautiskajā Vingrošanas Federācijā un Eiropas Vingrošanas Savienībā. LVF vada un koordinē darbu visos vingrošanas veidos: sporta vingrošanā, mākslas vingrošanā, lēcienos uz batuta, sporta aerobikā un tautas vingrošanā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Pēteris Pinnis
10/08/2022 10:07

Jaunais talants Pinnis par laiku Spanuļa komandā, debiju “VEF Rīga” un neveiksmīgo U18 B divīzijas EČ

Latvijas basketbola jaunais talants Pēteris Pinnis, kurš pilngadību sasniegs tikai 17. augustā, taču jau izstiepies līdz 213 centimentriem, savas karjeras laikā paspējis pieredzēt jau daudz. Sarunā ar “Sportazinas.com” basketbolists pastāstīja…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām