Bokseri Šarovs un Zārberga sasniedz pusfinālus Eiropas jauniešu čempionātā

19/04/2022 22:32
Bokss

Latvijas bokseri Renāts Šarovs un Kitija Zārberga otrdien Sofijā sasniedza Eiropas jauniešu čempionāta pusfinālus, tādējādi nodrošinot sev medaļas.

Šarovs, kurš piedalās sacensībās svara kategorijā līdz 63,5 kilogramiem, ceturtdaļfināla cīņā pēc punktiem ar rezultātu 4:1 pārspēja bulgāru Mario Marinovu Radevu. Trīs tiesneši Latvijas bokserim deva uzvaru ar 30:27, viens ar 29:28, bet vēl viens uzskatīja, ka ar 29:28 pārāks bijis bulgārs.

Tikmēr Zārberga, startējot sacensībās svara kategorijā līdz 66 kilogramiem, ceturtdaļfināla duelī pēc punktiem ar 4:1 bija pārāka pār vācieti Samantu Jozefīni Raiberi. Viens tiesnesis Latvijas sportistei piešķīra uzvaru ar 30:27, trīs ar 29:28, bet viena ieskatā ar 29:28 uzvarēja vāciete.

Pusfināla dueļi paredzēti trešdien, kad par vietu finālā cīnīsies arī Laura Māra Jakovļeva, kura startē svara kategorijā līdz 57 kilogramiem. Otrdien ceturtdaļfinālā turnīrs noslēdzās Bruno Bulderam (-60 kg) un Iļjam Jurčenokam (-80 kg), kuri saviem konkurentiem zaudēja ar 0:5. Iepriekš pirmajās cīņās zaudējumus piedzīvoja Kristers Ņeverovskis un Ronalds Kleins. Eiropas U19 čempionāts norisināsies līdz piektdienai.