Bolotņiks: Fjūrijs pēc cīņas man novēlēja veiksmi nākotnē

Ričards Bolotņiks
Ričards Bolotņiks | Foto: Ieva Lūka/LETA

Pēc karjeras lielākās uzvaras latviešu otram labākajam bokserim Ričardam Bolotņikam (17-5) veiksmi nākotnē novēlēja pasaules boksa superzvaigzne Taisons Fjūrijs.

Bolotņiks pagājušajā nedēļas nogalē Rīgā pēc punktiem uzvarēja britu cīkstoni Hoziju Bērtonu, kuru klātienē bija ieradies atbalstīt slavenais smagsvaru bokseris Fjūrijs. Uzvara ļāva Bolotņikam nosargāt Pasaules Boksa organizācijas (WBO) Eiropas čempiona jostu pussmagā svara kategorijā.

“Viņš pateica, ka tā bija ļoti laba cīņa un novēlēja man veiksmi turpmākajā karjerā,” raidījumam “Sporta Studija” atklāja Bolotņiks. “Domāju, ka viņš vairāk negribēja ar mani baigi runāt. Iepriekš, kad man bija cīņa Anglijā, man bija intervija, kur jautāja, vai es vēlētos nofotografēties ar Fjūriju. Atbildēju, ka to, protams, vēlos, bet Fjūrijs pēc tam video intervijas komentāru sadaļā uzrakstīja “no problem, bos!”. Fotogrāfiju gan neuztaisījām, bet gan jau finālā vēl satiksimies un uztaisīsim bildi.”

“MTK Global” rīkotā boksa turnīra “Golden Contract” finālā pussmagajā svarā Bolotņiks cīnīsies ar vācieti Seržu Mihelu.

Decembra vidū Bolotņiks izcīnīja WBO Eiropas čempiona titulu pussmagā svara kategorijā. Latvijas bokseris šī turnīra ceturtdaļfināla cīņas pirmajā raundā uzveica ziemeļīru Stīvenu Vordu.

Uzvara “Golden Contract” turnīrā bokserim dos līgumu par vairākām cīņām augstā līmenī, kā arī solīdu honorāru, kas tiek lēsts sešu ciparu apmērā.

“Uzvara finālā man dotu piecu cīņu kontraktu uz diviem gadiem. Paskatīsimies. Pagaidām svinu aktuālo uzvaru un ne par ko citu nedomāju. Kad zināsim, fināla datumu, skatīsimies, kas tālāk,” izteicās Bolotņiks. “Uzvara finālā ir mans jaunais uzdevums, kas tagad ir lielākais manā mūžā.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par