Boltam apstiprināta saslimšana ar Covid-19 pēc paša dzimšanas dienas ballītes

Useins Bolts, Sportazinas.com
Useins Bolts | Foto: Getty Images

Sprinta leģenda atrodas paškarantīnā pēc pozitīva Covid-19 testa veikšanas, un šobrīd policija izmeklē, vai ballītē nav pārkāpti valstī spēkā esošie Covid-19 ierobežošanas noteikumi, otrdien paziņoja Jamaikas premjerministrs Endrū Holness.

Jau ziņots, ka Bolts “Twitter” vietnē ievietotajā video atklāja, ka viņam sestdien nodotajās analīzēs pēc paša 34.dzimšanas dienas ballītes svinēšanas konstatēta koronavīrusa klātbūtne organismā, taču slimības simptomu nav. Viņš mudināja draugus, ar kuriem ir kontaktējies, veikt piesardzības pasākumus.

Šobrīd policija veic izmeklēšanu, vai ballītē ir bijušas kādas darbības, kas neatbilst noteikumiem, paziņoja Jamaikas premjerministrs Endrū Holness.

Dzimšanas dienas svinību video tiešsaistē bija redzams, ka svētki noritēja ārā, bet bez sejas maskām vai sociālas distancēšanās.

Tiek ziņots, ka arī Mančestras “United” futbolists Rahīms Stērlings un Leverkūzenes “Bayer” vienības spēlētājs Leons Beilijs bija viesu rindās.

Jamaikas leģenda uzreiz pēc aizdomām par saslimšanu uzsāka pašizolāciju.

Jamaikā ir bijušas 1612 saslimšanas ar koronavīrusu un 16 nāves gadījumi, liecina oficiālie dati.

Astoņkārtējais olimpiskais čempions Bolts, kuram pieder pasaules rekordi 100 un 200 metru skrējienā, pēdējoreiz starptautiskās sacensībās sacentās 2017.gada pasaules čempionātā Londonā.

Viņš un viņa ilggadējā draudzene Kasija Beneta maijā sagaidīja meitas piedzimšanu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par