Bolts: Par dopinga lietošanu jāpiešķir bargāki sodi

29/11/2016 15:55

Londona, 29.nov., LETA–DPA. Pasaules labākais sprinteris Useins Bolts uzskata, ka par dopinga lietošanu jāpiešķir bargāki sodi, lai sportu padarītu tīru no aizliegtajām vielām.

“Vienmēr esmu teicis, ka nepieciešami bargāki sodi par dopinga lietošanu. Jādod tikai viena iespēja,” pirms filmas “Es esmu Bolts” (”I Am Bolt”) pirmizrādes pirmdien Londonā sacīja jamaikiešu sprinteris. “Sportistiem, kuri lieto dopingu, ir jāsaka: Tevi pieķers un vairs netiks dota vēl viena iespēja.”

Filmas treileris:

Dokumentālā filma par Boltu stāsta par sportista karjeras kritumiem un kāpumiem, kā arī viņa atstāto mantojumu, kad sprinteris aizies no aktīvā sporta.

“Vēlos, lai cilvēki mani iepazīst. Vairums saka, ka man viss padodas pārāk viegli, taču tas tā nav,” izteicās 30 gadus vecais Bolts, kurš iepriekš izteicās, ka 2017.gada pasaules čempionāts vieglatlētikā, kas notiks Londonā, varētu būt viņa pēdējās sacensības karjerā.

Pēc 2017.gada pasaules čempionāta vieglatlētikā nākamās planētas meistarsacīkstes norisināsies 2019.gadā Dohā, bet vēl gadu vēlāk būs Tokijas olimpiskās spēles.

Bolts, kurš ir viens no pretendentiem uz šī gada labākā vieglatlēta balvu, šovasar Riodežaneiro kļuva par pirmo vieglatlētu, kurš trīs olimpiskajās spēlēs pēc kārtas spējis uzvarēt trīs dažādās disciplīnās. Jamaikietis ir trīskārtējs olimpiskais čempions 100 un 200 metru distancēs, kā arī 4×100 metru stafetē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…