Bolu brāļi debijas mačā kopā samet gandrīz 30 punktus (VIDEO)

09/01/2018 23:06
boli, sportazinas

Šodien profesionālajā basketbolā debitēja skandalozā Lavāra Bola dēli Lamelo un Liandželo Boli, kuri ”BBB Challenge” turnīra ietvaros izgāja laukumā ”Prienai Vytautas” sastāvā pret Kauņas ”Žaligiris”. Jāpiemin, ka šajā spēlē abās komandās tika pieteikti galvenokārt jaunatnes sistēmu spēlētāji, nevis galveno vienību vīri.

”Vytautas” šo spēli uzvarēja ar rezultātu 90:80, bet abi Bolu brāļi kopā sameta 29 punktus. 19 gadus vecais Liandželo izcēlās ar 19 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām, bet 16 gadīgais Lamelo atzīmējās ar 10 punktiem. Jāatzīmē, ka Liandželo bija otrs rezultatīvākais spēlētājs savā komandā.

Lamelo laukumā pavadīja 20:44 minūtes, kuru laikā iemeta 10 punktus, realizēja četrus no pieciem divpunktu metieniem, bet aizmeta garām visus piecus tālmetienus. Jaunietis realizēja divus no trijiem soda metieniem, kā arī sakrāja divas atlēkušās bumbas. Lamelo pieļāva visvairāk kļūdu savā komandā (sešas), taču padeva deviņas rezultatīvas piespēles.

Bet vecākais brālis Liandželo spēlēja 28:00 minūtes, iemeta septiņus no 14 divpunktu metieniem, vienu no pieciem trejačiem, kā arī divus no trijiem soda metieniem. Liandželo kontā trīs atlēkušās bumbas divas pārtvertās bumbas, viena piespēle, kā arī tikai viena kļūda. Salīdzinot ar brāli, kuram lietderības koeficients bija mīnus četri, Liandželo palika neitrāls.

Jāatzīmē, ka šo spēli tiešraidē sociālajā tīklā ”Facebook” noraudzījās aptuveni 1,5 miljoni cilvēku.