Bolu ģimenes galva iecelts par “Vytautas” galveno treneri

28/01/2018 18:05
Nokopēts
Lavars Bols, Sportazinas.com

Slaveno Bolu brāļu tēvam Lavāram Lietuvas jasketbola līgas (LKL) komanda Prienu “Vytautas” devusi iespēju strādāt par galveno treneri, vēsta kluba oficiālais twitter.com konts.

Tiesa, kā galvenais treneris Lavārs Bols strādās tikai “Big Baller Brand Challenge” (BBB) turnīra spēles pret “Jonava” vienību ietvaros. Kā zināms, iepriekšējā spēlē pret Alītas “Dzukija” Bols vecākais bija galvenā trenera asistents, savukārt šī būs pēdējā Prienu kluba spēle “BBB Challenge” turnīra ietvaros, kas arī kalpojis kā galvenais iemesls, kāpēc Bols ticis pie šāda goda. BBB ir Bolu ģimenes brends.


Saskaņā ar Lietuvas avotiem, “Vytautas” spēlētājiem nav nekādu problēmu ar brāļiem Lamelo un Liandželo un to, ko viņi dara BBB spēlēs, taču viņi vēlas, lai abi amerikāņi mazāk spēlētu LKL mačos. Ar viņiem neesot iespējams spēlēt aizsardzībā.

Jau vēstīts, ka līdz ar brāļu Bolu iesaistīšanos komandā, “Vytautas” izstājās no Baltijas basketbola līgas, tā vietā piedaloties pārbaudes spēļu ciklā, kas saucās “Big Baller Brand Challenge Games”. Prienu komanda sacentās ar Kauņas “Žalgiris” un Viļņas “Lietuvos Rytas” otrajām komandām, Alītas “Dzūkija”, Šakiu “Vytis” un “Jonava” vienībām. Spēles ekskluzīvi tiek raidītas sociālajā tīklā facebook.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām