Bolu jaunākais brālis varētu kļūt par 2020. gada NBA drafta pirmo numuru

Lamelo Bols, sportazinas.com
Lamelo Bols | Foto: Ilavaras "Hawks"

Ziemeļamerikas medija ESPN Nacionālās basketbola asociācijas () apskatnieks Džonatans Dživonijs uzskata, ka Lamelo Bolam ir potenciāls kļūt par 2020. gada NBA drafta pirmo izvēli. 

Pašreizējā Dživonija veidotajā drafā Lamelo ieņem trešo vietu, taču pastāv iespēja, ka līdz nākamā gada vasarai jaunākais no Bolu brāļiem varētu pakāpties pat līdz pirmajai vietai. Tāpat tiek uzskatīts, ka Lamelo ir potenciāls kļūt par 2019./2020. gada Nacionālās basketbola līgas (NBL) regulārās sezonas vērtīgāko spēlētāju. 

Pašlaik pirmais numurs atvēlēts Memfisas Universitātes komandas “Tigers” centra pozīcijas spēlētājam Džeimsam Vaismenam, bet otrais numurs atvēlēts Džordžijas Universitātes vienības “Bulldogs” aizsargam Entonijam Edvardsam. 

Kāds no NBA pārstāvjiem ESPN bija izteicies: “Ja Lamelo turpinās šādi attīstīties, tad neredzu iemeslus, kādēļ viņš netiktu draftēts ar pirmo numuru. Viņš ir pilnībā izmainījis manas domas par to, kāds spēlētājs viņš var kļūt. Tāpat visa informācija, kuru esmu savācis no treneriem un komandas biedriem ir pilnībā citādāka nekā tā bija agrāk.” 

Kā zināms, tad 18 gadus vecais basketbolists nākamajā sezonā spēlēs Austrālijā un pārstāvēs NBL komandu Illavaras “Hawks”, kas viņam būs jau otraus profesionālāis basketbola klubs. Iepriekšējā sezonā Lamelo spēlēja Prienu-Birštonas “Vytautas” komandā Lietuvas basketbola līgā. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par