“Borussia” grauj un turpina skrējienu pēc Bundeslīgas čempiontitula (VIDEO)

21/04/2019 23:04

Dortmundes “Borussia” svētdien svinēja graujošu uzvaru Vācijas futbola bundeslīgas mačā, turpinot pakaļdzīšanos turnīra līderei Minhenes “Bayern”.

“Borussia” viesos ar 4:0 (1:0) apspēlēja “Freiburg” vienību.

Pirmos vārtus viesi guva 12.minūtē, kad precīzs bija Džeidons Sančo, bet otrajā puslaikā atzīmējās Marko Roiss, Mario Gece un Pako Alkasers. Roiss šajā mačā asistēja pirmo un trešo vārtu guvumā.

Jau ziņots, ka Minhenes “Bayern” sestdien savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pieveica Brēmenes “Werder”.

Šī mača vienīgos vārtus 75.minūtē iesita aizsargs Niklass Zīle, kura sistā bumba no aptuveni 20 metriem vārtos nonāca ar rikošeta palīdzību.

Tikmēr citā sestdienas spēlē “Augsburg” komanda savā laukumā ar 6:0 (3:0) sagrāva “VfB Stuttgart” futbolistus. Pa diviem vārtiem uzvarētāju rindās iesita Marko Rihters un Filips Makss.

Vēl vienā sestdienas spēlē svarīgu uzvaru izcīnīja trešajā vietā esošā “Leipzig”, kas izbraukumā ar 2:1 (1:0) pieveica Menhengladbahas “Borussia”. Abus vārtus uzvarētājiem iesita Marsels Halstenbergs.

Vācijas bundeslīgas kopvērtējumā Minhenes “Bayern” ir 70 punkti 30 spēlēs, kamēr 69 punktus iekrājusi Dortmundes “Borussia”. Trešā ar 61 punktu 30 cīņās ir “Leipzig”, bet pirmo četrinieku ar 52 punktiem 29 spēlēs noslēdz Frankfurtes “Eintracht”.