“Borussia” iesit piecus vārtus un pārliecinoši uzvar bundeslīgā

14/01/2022 23:27
Erlings Hālands

Vācija

Šodien Vācijas bundeslīgas čempionātā Dortumundes “Borussia” ar rezultātu 5:1 pārliecinoši pārspēja “Freiburg” vienību.

Jau pirmajā puslaikā “Borussia” ieguva trīs vārtu pārsvaru, kad divreiz precīzs bija Tomass Menjē, bet kompensācijas laikā trešos vārtus iesita Erlings Hālands. Otrajā puslaikā “Freiburg”, pateicoties Ermedina Demiroviča precīzajam sitienam, vienus vārtus atguva, bet vēlāk savus otros vārtus mačā guva Hālands, kā arī punktu mačam pielika Dortmundes vienības spēlētājs Mahmouds Dahouds.

Francija

Francijas “Ligue 1” turnīrā “Nice” ar rezultātu 2:1 apspēlēja “Nantes” komandu. Pirmajā puslaikā 21. minūtē piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja Kaspers Dolbergs, bet 45. minūtē izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca Andrejs Džiroto. Otrajā puslaikā Hephrens Turams iesita “Nice” labā otros vārtus, nodrošinot vienībai uzvaru.

Anglija

Dramatisks mačs norisinājās Anglijas premjerlīgā, kur ar 1:1 neizšķirti nospēlēja “Brighton” un “Crystal Palace”. Pirmajās 45. minūtēs pendeli nerealizēja “Brighton” pussargs Paskāls Gross. Tikmēr 69. minūtē “Crystal Palace” vadībā izvirzīja Konors Galahers, bet 87. minūtē neveiksmīgi bumbu savos vārtos raidīja “Crystal Palace” aizsargs Joakims Andersens.