14/02/2022 00:00
AC Milan

Šovakar Eiropas vadošajās futbola līgās norisinājās vairāki mači ar grandu dalību

Itālija

“Milan” pateicoties uzvarai pār “Sampdoria” ar 1:0 kļuva par A sērijas līderi. Vienīgos vārtus guva Rafaels Leao. Šis panākums ļāva “Milan ”apsteigt citu pilsētas komandu “Inter”, tiesa, tā aizvadījusi par vienu spēli mazāk.

Citās spēlēs “Empoli” un “Cagliari” nospēlēja neizšķirti 1:1, identisks rezultāts tika fiksēts arī “Genoa” un “Salernitana” mačā, “Verona” ar 4:0 sagrāva “Udinese”, “Sassuolo” un “Roma” spēlē uzvarētāja netika noskaidrota – 2:2, savukārt Turīnas “Juventus” un “Atalanta” spēle noslēdzās ar 1:1, Turīnas klubam saglabājot vietu Čempionu līgas zonā. Jāatzīmē, ka Turīnas klubs izglābās jau kompensācijas laikā, izlīdzinājumu panākot brazīlietim Danilo.

Vācija

Dortmundes “Borussia” ar 3:0 uzvarēja Berlīnes “Union”, samazinot deficītu līdz Minhenes “Bayern”, tagad komandas šķir seši punkti. Divus no trīs vārtiem guva Marko Roiss. Savukārt “Hoggenheim” ar 2:0 apspēlēja Bilefeldas “Arminia”.

Anglija

Premjerlīgas vicelīdere “Liverpool” izbraukumā pateicoties Fabinju vārtu guvumam pārspēja “Burnley” ar 1:0. Vēl “Newcastle” ar 1:0 pieveica “Aston Villa”, Totenhemas “Hotspur” ar 0:2 zaudēja “Wolverhampton”, savukārt Lesteras “City” un “West Ham” cīņa noslēdzās ar 2:2.

Spānija

Divu Barselonas komandu spēlē neviena netika pie panākuma – “Espanyol” nospēlēja 2:2 pret “Barcelona”. 64. minūtē uzbrucējs Rauls de Tomass panāca 2:1 “Espanyol” labā, tomēr kompensācijas laika sestajā minūtē Lūks de Jongs panāca neizšķirtu.

Vēl “Alaves” pārspēja “Valencia” ar 2:1, “Levante” ar 2:4 piekāpās “Betis”, bet “Real Sociedad” pieveica “Granada” ar 2:0.

Francija

“Ligue 1” vicelīdere Marseļas “Olympique” ne bez grūtībām pārspēja “Metz” ar 2:1, izšķirošos vārtus 82. minūtē iesitot Arkadiušam Milikam. “Monaco” un “Lorient” spēlē vārti netika gūti, “Angers” ar 0:1 zaudēja “Strasbourg”, “Brest” sagrāva “Troyes” ar 5:1, “Clermont” atzina “St. Etienne” pārākumu ar 1:2, “Nantes” pieveica “Reims” ar 1:0, bet “Lens” ar 3:2 uzvarēja “Bordeaux”.