“Borussia” nesen kontaktējusi ar no “Bayern” atlaisto galveno treneri

Niko Kovāčs, sportazinas.com
Niko Kovāčs | Foto: Bundeslīga

Vācijas bundeslīgas klubs Dortmundes “Borussia” izrāda interesi par Niko Kovāča pakalpojumiem, apgalvo vietējais medijs “Bild”.

Jau ziņots, ka 2019. gada 3. novembrī Vācijas grands Minhenes “Bayern” pieņēma lēmumu atlaist galveno treneri Kovāču. Kluba vadību neapmierināja futbolistu sniegums horvātu speciālista vadībā, bet par pēdējo pilienu kļuva negaidīta neveiksme pret Frankfurtes “Eintracht” ar 1:5. Novembra sākumā Minhenes vienība ieņema ceturto pozīciju bundeslīgā un no tobrīd pirmajā vietā esošās Menhengladbahas “Borussia” atpalika par četriem punktiem, izcīnot piecus panākumus desmit spēlēs. Kopš tā laika speciālists bijis bez darba.

Pēdējos mēnešos ar Kovāču kontaktējusi “Borussia” vadība. Vakar Dortmundes komanda, iespējams, sezonas galvenajā cīņā atzina “Bayern” pārākumu ar 0:1, piedzīvojot otro neveiksmi sezonā pret saviem lielākajiem konkurentiem. Sešas kārtas pirms čempionāta beigām “Borussia” atpaliek no “Bayern” par septiņiem punktiem un izskatās, ka šo deficītu Lusjena Favre padotajiem atspēlēt neizdosies.

48 gadus vecais Kovāčs spēlētāja karjeru noslēdza 2009. gadā un sāka trenēt Zalcburgas “Red Bull” juniorus. Turpinājumā viņš dažādos amatos strādājis Horvātijas U21 un pieaugušo izlasēs, bet 2016. gadā atkal atgriezās pie kluba trenēšanas, pieņemot “Eintracht” piedāvājumu. Viņa vadībā Frankfurtes vienība divas reizes iekļuva Vācijas kausa finālā un vienu reizi spēja triumfēt finālā, izcīnot pirmo titulu kopš 1988. gada.

2018. gada aprīlī Kovāčs kļuva par Minhenes “Bayer” galveno treneri, bet “Eintracht” saņēma 2,2 miljonus eiro par līguma laušanu. Savā pirmajā sezonā pie Vācijas granda stūres horvātu treneris aizveda “Bayern” pie zelta un kausa, taču šīs sezonas sākums viņa vadītajai vienībai vairs nebija tik veiksmīgs.

Kovāčs nav svešs “Bayern” komandai, jo viņš spēlējis Minhenē no 2001. līdz 2003. gadam, kopā aizvadot 51 spēli un gūstot piecus vārtus

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par