“Borussia” treneris gūst savainojumu vārtu svinību laikā (VIDEO)

13/06/2020 22:24

Ar visai neierastu situāciju saskarās Vācijas bundeslīgas vicelīderes Dortmundes “Borussia” galvenais treneris Lisjēns Favrē, kurš spēles laikā guva nelielu traumu.

Šodienas mačs starp “Borussia” un Diseldorfas “Fortuna” sanāca ļoti saspringts. Dortmundes klubs bija tuvu zaudējumam, jo 90. minūtē “Fortuna” neizmantoja labu momentu pie pretinieku vārtiem. Beigās “Borussia” svinēja uzvaru ar 1:0, vienīgos vārtus jau kompensācijas laika piektajā minūtē gūstot Erlingam Hālandam.

Šāda veiksmīga izglābšanās no neizšķirta padarīja laimīgu arī Favrē, kurš uzreiz pēc vārtu guvuma sāka lēkāt tehniskajā zonā. Pēc dažām sekundēm speciālista sejā parādījās sāpju grimase un viņš saķēra kreiso kāju.

Šveices treneris strādā Dortmundē kopš 2018. gada. Viņa vadībā komanda aizvadījusi 88 mačus, kuros svinējusi 56 uzvaras un piedzīvojusi 16 neveiksmes.

Pēc šīs uzvaras “Borussia” palika otrajā vietā ar 66 punktiem 31 mača. Trīs kārtas pirms čempionāta beigām Dortmundes klubs no turnīra līderes – Minhenes “Bayern” atpaliek par septiņiem punktiem. Komanda jau garantējusi sev dalību UEFA Čempionu līgā nākamajā sezonā.