“Borussia” triumfē Vācijas kausā; “Liverpool” sešu vārtu trillerī apspēlē “United”

14/05/2021 00:11
Dortmundes

Vācijas kauss

Vācijas bundeslīgas klubs Dortmundes “Borussia” ceturtdien piekto reizi izcīnīja Vācijas kausu futbolā. Neitrālā sacensību vietā – Berlīnes olimpiskajā stadionā – “Borussia” ar 4:1 (3:0) pieveica “Leipzig” futbolistus.

Jau pirmajā puslaikā Dortmundes futbolisti guva trīs vārtus, divreiz izceļoties Džeidonam Sančo, kurš bija precīzs piektajā minūtē un puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē. 28.minūtē vēl vienus vārtus guva Ērlings Hālands – 3:0. 71.minūtē Dani Olmo samazināja rezultāta starpību līdz diviem vērtiem, bet galarezultātu 87.minūtē fiksēja Hālands – 4:1.

Iepriekšējās divās sezonās Vācijas kausa izcīņā uzvarēja Minhenes “Bayern”, kas ar 20 reizes izcīnītu Vācijas kausu ir pirmā šajā jomā.

Anglijas premjerlīga

Fantastisku cīņu pārceltajā mačā aizvadīja Mančestras “United” un “Liverpool”, uzvaru ar 4:2 gūstot liverpūliešiem. Pēc Brunu Fernandeša sitiena spēles 10. minūtē bumbu savos vārtos raidīja Natanjels Filipss, taču gols tika ieskaitīts portugālim. Neskatoties uz “United” iegūto 1:0 pārsvaru, “Liverpool” puslaika turpinājumā, pateicoties Djogo Žotas un Robertu Firmino vārtiem, ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī ieguva vadību 2:1.

Otrā puslaika sākumā liverpūlieši ātri panāca 3:1, kad otros vārtus spēlē guva Firmino, tomēr 68. minūtē Markuss Rešfords rezultāta starpību spēja samazināt līdz minimumam (2:3). Mača turpinājums bija spraigs, un “United” lūkoja izlīdzināt rezultātu, tomēr pašā mača izskaņā vienatnē pret Mančestras vārtsargu Dīnu Hendersonu izskrēja Mohameds Salāhs, kurš ar precīzu sitienu izdzēsa pēdējās “United” cerības (4:2).

Vēl citā šīsdienas spēlē “Aston Villa” un “Everton” cīnījās neizšķirti 0:0.

Itālija

Dienas vienīgajā Itālijas A sērijas mačā “Crotone” ar 2:1 apspēlēja “Verona”. Uzvarētāju rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Adams Ounass un Žuniors Messijass, taču 87. minūtē bumbu savos vārtos raidīja Salvatore Molina. Tādējādi šajā spēlē vārtus guva tikai “Crotone” futbolisti.