Mančestras “City” un “Hotspur” nospēlē neizšķirti, “Liverpool” turpina nevainojami (VIDEO)

17/08/2019 23:56

Sezonas pirmajā spēlē Vācijas vicečempione Dortmundes “Borussia” pārliecinoši tika galā ar “Augsburg” ar 5:1. Tikmēr Anglijā Londonas “Arsenal” izcīnīja otro uzvaru divos mačos, pārspējot “Burnley” ar 2:1. Pirmo maču aizvadīja arī Madrides “Real”, kas apspēlēja Vigo “Celta” ar 3:1.

Vācija

“Borussia” tika pie panākuma pār “Augsburg” ar 5:1. Jau pirmajā minūtē mājinieki nonāca iedzinējos, lai gan divas minūtes vēlāk Pako Alkasers panāca 1:1. Nākamo vārtu guvumu skatītāji ieraudzīja otrā puslaika sākumā, kad precīzs bija Džeidons Sančo – 2:1. 57. minūtē Marko Roiss palielināja “Borussia” pārsvaru līdz 3:1, 59. minūtē Alkasers, atzīmējās otro reizi šajā mačā, bet punktu pielika Juliāns Brants – 5:1.

Citās spēlēs Leverkūzenes “Bayer 04” ar 3:2 pieveica “Paderborn 07”,  “Freiburg” ar 3:0 pārspēja “Mainz 05”, Brēmenes “Werder” ar 1:3 piekāpās Diseldorfas “Fortuna”, “Wolfsburg” iesita divas bumbas “Koln” vārtos – 2:1, bet mačā starp Menhengladbahas “Borussia” un Gelzenkirhenes “Shalke 04” vārti netika gūti.

Anglija

“Arsenal” ne bez grūtībām tika galā ar “Burnley” – 2:1. Jau 13. minūtē laukuma saimnieki bija vadībā pēc uzbrucēja Aleksandra Lakazeta vārtu guvuma. Īsi pirms pārtraukuma viesu uzbrucējs Ešlijs Bārnss panāca neizšķirtu – 1:1. Uzvaras vārtus “Arsenal” labā guva Pjērs Obamejangs, atzīmējoties 64. minūtē.

Otro uzvaru izcīnīja arī Anglijas vicečempione “Liverpool”, kas atveda trīs punktus no izbraukuma spēles pret “Southampton” ar 2:1. Viesu uzbrucējs Sadio Manē pārspēja pretinieku vārtsargu pirmā puslaika kompensācijas laikā. 73. minūtē viņa komandas biedrs Roberto Firmino dubultoja “Liverpool” pārsvaru – 2:0.

Vienīgos vārtus mājinieku labā guva uzbrucējs Denijs Ingss, kurš bija precīzs 83. minūtē.

Čempione Mančestras “City” nespēja tikt pie uzvaras spēlē pret Totenhemas “Hotspur” – 2:2. Uz Rahīma Stērlinga vārtu guvumu viesi atbildēja Ērika Lamelas precīzu sitienu trīs minūtes vēlāk. Uz pirmo pārtraukumu “City” aizgāja esot vadībā, atzīmējoties Serhio Agvero, bet Totenhema arī otro reizi panāca izlīdzinājumu, šoreiz precīzs bija viesu pussargs Lukass – 2:2.

Vēl šajā kārtā Birmingemas “Aston Villa” ar 1:2 zaudēja “Bournemouth”, Braitonas un Houvas “Albion” un Londonas “West Ham United” nocīnījās neizšķirti ar 1:1, Liverpūles “Everton” uzvarai pār “Watford” pietika ar vieniem vārtiem – 1:0, savukārt Norvičas “City” svinēja panākumu pār “Newcastle” ar 3:1.

Spānija

Madrides “Real” iesita trīs bumbas Vigo “Celta” vārtos un uzvarēja ar 3:1. 12. minūtē precīzs bija Karims Benzemā, kurš izvirzīja viesus vadībā – 1:0. Otrajā puslaikā “Real” palika mazākumā pēc Lukas Modriča noraidījuma, kas netraucēja Madrides vienībai dubultot pārsvaru piecas minūtes vēlāk, atzīmējoties Tonijam Krosam. Desmit minūtes pirms mača beigām viesu pussargs Lukass pēc Benzemā piespēles palielināja rezultātu līdz 3:0.

Kompensācijas laikā Ikers Losada iepriecināja vietējos līdzjutējus, samazinot deficītu līdz 3:1.

“Valencia” un Sosjedadas “Real” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1, “Mallorca” ar 2:1 pieveica “Eibar”, “Leganes” mazākuma zaudēja Pamplonas “Osasuna”, taču visinteresantākā spēle norisinājās “Villarreal” stadionā, kur tika gūti astoņi vārti, mačam starp mājiniekiem un “Granada” noslēdzoties ar 4:4.

Francija

Trīs no sešām Francijas čempionāta spēlēm tiesnesis noraidīja spēlētāju. “Monaco” desmit cilvēku sastāvā smagi zaudēja “Metz” ar 0:3, bet “Lille” mazākumā piekāpās “Amiens” ar 0:1. Tikmēr “Nice” arī bez viena futbolista spēja uzvarēt “Nimes” ar 2:1. “Toulouse” ar 1:0 apspēlēja “Dijon”, bet vēl divos mačos uzvarētājs netika noskaidrots – “Bordeaudx” un “Montpellier” spēle noslēdzās ar 1:1, bet “Nantes” un Marseļas “Olympique” cīņā rezultāts netika atklāts.

Nīderlande

Iepriekšējās sezonas labākā komanda Amsterdāmas “Ajax” ar 4:1 sagrāva “VVV-Venlo”. Vārtus uzvarētāju labā guva Hakīms Zijehs, Dušans Tadičs, Klāss Huntelārs un Davids Neress. Citā mačā Roterdamas “Sparta” ar 2:1 apspēlēja “Ado Den Haag”.