“Borussia” Vācijas sīvākajā derbijā tiek pie Superkausa (VIDEO)

04/08/2019 10:02
Dortmundes

Vakar Vācijas klubs Dortmundes “Borussia” svinēja uzvaru pār savu sīvāko konkurenti Minhenes “Bayern” ar 2:0, izcīnot sesto valsts Superkausu komandas pastāvēšanas vēsturē.

Aizvadītajā sezonā “Bayern” 29. reizi triumfēja Vācijas čempionātā, kamēr “Borussia” ierindojās otrajā pozīcijā vien ar divu punktu deficītu. Minhenes vienība uzvarēja arī Vācijas kausā, finālā pieveicot Leipcigas “RasenBallsport” ar 3:0. Līdz ar to “Borussia” saņēma iespēju aizvadīt cīņu par Superkausu.

Mačs norisinājās Dortmundē 81 365 skatītāju klātbūtnē. Otrā puslaika sākumā rezultātu atklāja spāņu uzbrucējs Pako Alkasers, bet 69. minūtē angļu pussargs Džeidons Sančo dubultoja “Borussia” pārsvaru – 2:0.

Dortmundes vienībai šī bija trešā piedalīšanas reize Superkausā pēdējo četru gadu laikā, taču tikai vakar “Borussia” izdevās triumfēt. Gan 2016., gan 2017. gadā tika piedzīvoti zaudējumi tieši pret “Bayern”.