Bostonas pirmā maiņa iznīcina “Senators”; uzvaras arī “Islanders” un “Ducks”

09/10/2018 09:42

Jau vēstījām par Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” uzvaru pār NHL vicečempioni Lasvegasas “Golden Knights”. Vēl pie uzvarām tika Bostonas “Bruins”, Ņujorkas “Islanders” un Anaheimas “Ducks”.

Iepriekšējā vakara spēlē Bostonas komanda jau cīņas pirmajā periodā panāca divu vārtu pārsvaru pār Otavas “Senators”, pateicoties komandas kapteiņa Patrīsa Beržerona diviem vārtu guvumiem. Cīņas otrajā trešdaļā Otavas hokejisti spēja gūt divus vārtus, kamēr Bostona vienus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Cīņas trešajā periodā savu trešo ripu iemeta Beržerons, nokārtojot “hat-trick”. Vēlāk uzbrucējs asistēja Davida Pastrņaka vārtu guvumā, spēli noslēdzot ar trīs vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Divi vārti un viena piespēle Beržerona maiņas partnera Pastrņaka kontā, kamēr trešais maiņas uzbrucējs Bred Marčands izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Ar vienu no līgas labākajiem aizsargiem Ēriku Karlsonu papildinājusies Sanhose “Sharks” nespēja gūt vārtus pret Ņujorkas “Islanders”, atzīstot mājinieku pārākumu ar 0:4. Otrajā periodā “Islanders” precīzi bija vienu reizi, kamēr trīs golus iemeta spēles izšķirošajā periodā. Sanhosē jaunā zvaigzne Karlsons laukumā pavadīja vairāk kā 28 minūtes, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Uzvaru sēriju turpināja Anaheimas “Ducks”, kas ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārpēja Detroitas “Red Wings” hokejistus. Šī bijia “pīļu” trešā uzvara pēc kārtas, kamēr “Red Wings” tas bija trešais zaudējums tikpat spēlēs.

Divas reizes mača gaitā vadībā bija “motoru pilsētas” pārstāvji, tomēr pateicoties zviedru aizsarga Hampusa Lindholma un uzbrucēja Jākoba Silverberga precīzajiem metieniem. Bullīšu sērijā Trojs Terijs atnesa uzvaru “Ducks” komandai.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēļu rezultāti:

Bostonas “Bruins” – Otavas “Senators” 6:3 (2:0, 1:2, 3:1);

Ņujorkas “Islanders” – Sanhosē “Sharks” 4:0 (0:0, 1:0, 3:0);

Bufalo “Sabres” – Vegasas “Golden Knights” 4:2 (1:0, 3:1, 0:1);

Anaheimas “Ducks” – Detroitas “Red Wings” 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienos.