Brahmanis: Baltkrievijā pēdējā gadā nesapratu, kur atrodos

foto: OHL

Latviešu hokejists , kurš aizvadīto sezonu pavadīja “Optibet” Hokeja līgas () komandu Rīgas “Prizma” intervijā “belarushockey.com” kritizējis viņa iepriekšējā kluba “Gomel” vadību.

Brahmanis Gomeļā pavadīja piecas sezonas, bet pēc 2017./18. gada sezonas tika atbrīvots.

“Pagājušajā sezonā likās, ka esmu nonācis pavisam citā vietā, kur biju iepriekšējos četrus gadus. Regulāri tika kavētas algas un beigās vēl par visu nesamaksāja. Man palika parādā par pēdējiem trīs mēnešiem un kompensāciju par atlaišanu. Sezonas laikā man jau juka, cik man īsti ir parādā naudu,” situāciju “Gomel” klubā 2017./18. gada sezonā iezīmēja uzbrucējs.

Viņš turpina: “Man apsolīja, ka būs laba komanda – meistarīgi spēlētāji un cīnīsimies par titulu, taču beigās visi redzēja, kā sanāca – knapi nokomplektēt komandu cīņai par bronzu. Savukārt Vasīlijs Usovičs [kluba prezidents] man iedeva darbu un visu to solīja. Sākumā likās normāls cilvēks. Taču pēc tam, kad sākās algu kavēšanās, solījumi izskanēja katru dienu – būs jauni augstas klases spēlētāji, cīnīsimies par zeltu, visiem būs prēmijas – tad sapratu, ka tur viss nav labi. Sapratu, ka viņam nevar ticēt, jo viņš prata melot. Meloja tieši acīs skatīdamies.”

Zīmīgi, ka 14 “Gomel” hokejisti ir vērsušies pie Baltkrievijas Hokeja federācijas ar vēstuli par kluba neizmaksātajām algām un radītajiem apstākļiem spēlētājiem.

Intervijā arī tiek minēta viena “ģeniāla” Usoviča ideja. Proti, klubs uz Kontinentāla kausa pusfinālu Francijā, Lionā, devies ar autobusu, nevis lidojis. Pamatojums – lai spēlētāji labāk varētu aklimatizēties, ieejot jaunās laika joslās. Pats kluba prezidents to nosauca par “izplānotu taktisko shēmu”.

“Atvainojos par rupjību, bet tas ir *****. Ja vēlies apskatīt Eiropu un pavizināties ar autobusu, tam ir domātas tūristu firmas, kas to piedāvā. Ne jau tā vest komandu uz turnīru, kurā vēl ir uzdevums uzvarēt. Absurds,” sacīja Brahmanis.

Brahmanis pērn OHL regulārā čempionāta 33 spēlēs izcēlās ar 29 (14+15) punktiem, bet četros “play-off” mačos guva vienus vārtus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par