Braients dažas minūtes pirms helikoptera avārijas uzrakstīja īsziņu “Lakers” ĢM 

Robs Pelinka, sportazinas.com
Robs Pelinka | Foto: Losandželosas "Lakers"

Janvāra beigās traģiski bojāgājušais dažas minūtes pirms viņa helikoptera avārijas sazinājās ar Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Losandželosas “Lakers” ģenerālmenedžeri Robu Pelinku. 

Par to pastāstījis pats funkcionārs Braienta piemiņas ceremonijā. Pelinka atklājis, ka Braients uzrakstīja viņam īsziņu, prasot Kalifornijas beisbola aģentu kontaktus, lai palīdzētu vienai meitenei, kura vēlas iziet praksi šajā jomā. “Lakers” ģenerālmenedžeris atbildēja, ka viņš palīdzēs nokārtot šo jautājumu. Pēc neliela laika Pelinka saņēma ziņu par to, ka Braienta lidaparāts ir avarējis. 

Kobe Bryant was texting Rob Pelinka from the helicopter, trying to help a young girl get an internship.💔(🎥: TSN)

Gepostet von theScore am Montag, 24. Februar 2020

Jau vēstīts, ka 26. janvāra vakarā pēc Latvijas laika kļuvis zināms par helikoptera avāriju ASV, kurā dzīvību zaudējuši deviņi cilvēki. Viņu vidū bija arī basketbola leģenda, 41 gadu vecais Braients kopā ar savu 13 gadus veco meitu Džiannu un vēl septiņiem cilvēkiem. 

Visu savu karjeru (1996 – 2016) Kobe pavadīja Losandželosas “Lakers” komandā. Amerikānis 18 reizes piedalījās zvaigžņu spēlē un četras reizes tika atzīts par tās vērtīgāko spēlētāju. NBA karjeras laikā Braients iemetis 33 643 punktus, kas ir ceturtais labākais rādītājs līgas vēsturē. 

ASV izlases sastāvā Braients triumfēja 2008., un 2012. gada olimpiskajās spēlēs. 

Basketbola leģendai bija 41 gads. 

Pēc Braienta nāves vairāki basketbolisti sāka mainīt spēļu kreklu numurus, savukārt Kristapa Porziņģa pārstāvētās Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans paziņojis, ka viņa komandā vairs neviens nespēlēs ar 24. numuru.  

Kobes vārds ir iemūžināts arī citā veidā, proti, NBA trofejas Zvaigžņu spēles vērtīgākajam basketbolistam pilns nosaukums kopš šīs sezonas ir “Kobe Braienta MVP balva”. Šosezon to ieguva Losandželosas “Clippers” spēlētājs Kavai Lenards. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par