Braients izmantoja helikopteru, lai vairāk laika pavadītu ar ģimeni

Kobe Braients, sportazinas.com
Kobe Braients | Foto: ekrānšāviņš

Traģiskā avārijā dzīvību zaudējušais 2018. gada decembrī šovā “The Corp” stāstīja, kāpēc viņš pārvietojas ar helikopteru.

Jau ziņots, ka vakar pieckārtējais Nacionālās basketbola asociācijas () čempions Losandželosas “Lakers” sastāvā kopā ar savu meitu un vēl septiņiem cilvēkiem gāja bojā, kad Braienta privātais helikopters avarēja sliktos laika apstākļos.

Pirms diviem gadiem NBA leģenda atklāja, ka šāds transportlīdzeklis ir izvēlēts tāpēc, lai viņam būtu vairāk laika ģimenei. “Zaudēju daudz laika, jo regulāri sēdēju sastrēgumos. Man bija jāatrod veids, kā es varu trenēties un fokusēties basketbolam, lai tajā pašā laikā neciestu ģimene. Tad es aizdomājos par helikopteru. Tā tas arī sācies,” stāstīja Braients.

“Katru rītu bija viens un tas pats. Jāaizved bērnus uz skolu, tad dodos atpakaļ, treniņš, papildus lietas, sarunas ar medijiem, izdaru visu, kas jāizdara un tad jāsavāc bērnus no skolas. Sieva piedāvāja, ka viņa var to izdarīt, bet es atbildēju, ka gribu pats. Daudz braukāju un bieži neredzu savus bērnus. Tāpēc es izmantošu visas iespējas, pats ja tas ir 20 minūtes mašīnā, lai pavadītu laiku kopā ar viņiem,” atklāja basketbolists.

Visu savu karjeru (1996 – 2016) Kobe pavadīja Losandželosas “Lakers” komandā. Amerikānis 18 reizes piedalījās zvaigžņu spēlē un četras reizes tika atzīts par tās vērtīgāko spēlētāju. NBA karjeras laikā Braients iemetis 33 643 punktus, kas ir ceturtais labākais rādītājs līgas vēsturē.

ASV izlases sastāvā Braients triumfēja 2008., un 2012. gada olimpiskajās spēlēs.

Basketbola leģendai bija 41 gads.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par