Brāļi Bertāni Valmierā atklājuši basketbola laukumu, kas veltīts Braienta piemiņai

25/08/2021 11:18

Vakar Latvijas basketbolisti Dāvis un Dairis Bertāni pie Jāņa Daliņa stadiona Valmierā atklājuši āra basketbola laukumu, kas veltīts arī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) leģendai Kobem Braientam.

Laukuma vienā malā ir uzraksts “Bertans family home court” jeb “Bertānu ģimenes laukums”, bet otrā –  “In memory of Kobe Bryant” jeb “Godinot Kobi Braientu”. Vakar tika aizvadīta arī labdarības spēle, kurā piedalījās Dāvis Bertāns un viņa tēvs Dainis, kā arī vairākas Latvijas slavenības kā BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs, aktieri Intars Rešetins un Andris Bulis, mūziķis Dons, kā arī basketbolists Kaspars Vecvagars, bet pasākumu vadīja Renārs Zeltiņš.

Laukums būs pieejams visiem interesentiem. Kā norāda Dāvis Bertāns, tad laukuma atklāšana bija paredzēta jau iepriekšējā nedēļā, bet slikto laikapstākļu dēļ tā tika pārcelta uz šo nedēļu, kas iekrita pieminētajam Braientam nozīmīgā datumā 24. augustā (24.08), jo leģendārais basketbolists savas karjeras laikā spēlēja ar numuriem #8 un #24.

Komentāri - 1

  • Robs
    25/08/2021 11:45

    Malači

Pieslēgties

Dienas fokusā

Taisons Fjūrijs
21/10/2021 18:19

Depresija, narkotikas un domas par pašnāvību – kā Fjūrijs īstenoja vienu no lielākajiem “kambekiem” sporta vēsturē

Britu boksa spīdeklis Taisons Fjūrijs ir pazīstams kā viens no mūsdienu labākajiem un slavenākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. 2015. gadā viņš 27 gadu vecumā “supercīņā” pēc punktiem uzveica slaveno ukraini…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…