Brāļi Bukarti gūst vārtus un nokārto uzvaru latviešu derbijā Čehijā

12/02/2024 21:48
Rihards Bukarts

Šovakar Čehijas ekstralīgā ar vārtu guvumiem izcēlās brāļi Rihards un Roberts Bukarti, kuri palīdzēja Vītkovices “Ridera” ar 4:0 pārspēt Eduarda Tralmaka un Mareka Mitena pārstāvēto Kladno “Rytiri”, kas piedzīvoja 16. neveiksmi pēc kārtas.

Kā pirmais vārtsargu Kladno komandas vārtsargu Mitenu pārspēja Roberts Bukarts, kurš otrajā periodā realizēja “Ridera” vairākumu un tobrīd panāca 2:0 savas vienības labā. Tikmēr noslēdzošās trešdaļas ievadā trešos Vītkovices vārtus guva Rihards Bukarts.

Roberts laukumā pavadīja 15 minūtes un 56 sekundes. Sev atvēlētajā laikā viņš izdarīja divus metienus, uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, taču spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Rihardam 10 minūtēs un 40 sekundēs trīs metieni un pozitīvs +/- rādītājs +1.

“Rytiri” sastāvā Tralmakam nepilnās 16 minūtēs divi metieni, divi no pieciem uzvarētiem iemetieniem un neitrāla lietderība, kamēr Mitens atvairīja 28 no 32 metieniem.

“Ridera” ar 57 punktiem 43 spēlēs Čehijas ekstralīgas tabulā ieņem 10. vietu, kamēr Kladno klubs ar 30 punktiem ir pēdējā 14. pozīcijā.