Brāļi Bukarti izceļas ar rezultatīvu sniegumu komandu uzvarās

18/08/2018 20:13

Turpinot gatavoties jaunajai sezonai, latviešu uzbrucēji Roberts un Rihards Bukarti šodien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu pārbaudes spēlēs, kurās viņu pārstāvētās komandas izcīnīja uzvaras.

Roberts Bukarts guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli, kas palīdzēja viņa pārstāvētajai Triņecas ”Ocelari” ar 3:1 pārspēt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu ”Sochi”.

Otrās trešdaļas vidū ar latviešu uzbrucēja palīdzību mājinieki atklāja mača rezultātu un izvirzījās vadībā (1:0), taču sāncenši nepilnas sešas minūtes pirms otrā perioda noslēguma atjaunoja līdzsvaru – 1:1.

Noslēdzošajā trešdaļā gan ”Ocelari” guva divus bezatbildes vārtus un svinēja panākumu ar 3:1. Turklāt pēdējo ripu uzvarētāju labā iemeta tieši Bukarts, kurš nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām realizēja skaitlisko vairākumu un nopelnīja savu otro punktu mačā.

Tikmēr Rihards Bukarts izdarīja divas rezultatīvas piespēles un palīdzēja Šveningeres ”Wild Wings” papildlaikā ar 5:4 pieveikt Vācijas otrās līgas komandu Rāgensburgas ”Towerstars”.

Viesi jau ceturtajā minūtē izvirzījās vadībā (1:0), taču pirmās trešdaļas otrajā daļā, latviešu uzbrucējam rezultatīvi asistējot komandas pirmajā vārtu guvumā, ”Wild Wings” guva trīs vārtus nedaudz vairāk nekā četru minūšu laikā un pārņēma vadību – 3:1.

Lai gan ”Towerstars” līdz pirmās trešdaļas beigām atjaunoja līdzsvaru, nedaudz vairāk nekā piecas ar pusi minūtes pirms otrā perioda beigām Bukarts nopelnīja otro rezultativitātes punktus un palīdzēja komandai atgūt vadību (4:3).

Nepilnas divas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām viesi realizēja skaitlisko vairākumu un vēlreiz panāca izlīdzinājumu (4:4), tomēr ”Wild Wings” pagarinājumā svinēja panākumu ar 5:4.