Brāļi Šici Ķīnā izmēģina 2022.gada Pekinas OS kamaniņu trasi

28/10/2020 13:56

Latvijas vadošais kamaniņu braukšanas duets – brāļi Andris un Juris Šici, aizvadījuši unikālu iespēju izmēģināt jaunuzbūvēto 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu trasi.

Covid-19 pandēmija veikusi vairākas izmaiņas jaunās trases prezentācijas pasākumos. Sākotnēji bija paredzēts, ka trases atklāšanā varētu piedalīties aptuveni 16 sportisti, tomēr beigās to skaits saruka uz pusi.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Ķīnas trases homologācija bija plānota martā, bet pēc tam šo ieceri pārcēla uz maiju. Arī maijā Covid-19 izplatības dēļ testi tika atcelti.

Šobrīd, kad situācija Ķīnā ir vairāk kontrolēta, sportistiem, ievērojot visus drošības pasākumus, bija iespēja izmēģināt trases ledu.

Kamaniņu sporta jaunās sezonas starts plānots novembra beigās Insbrukas trasē Austrijā, pēc tam sekos sacensības Altenbergā, Oberhofā un Vinterbergā, bet pēc Jaunā gada plānoti vēl divi Eiropas posmi. Pēc tam sportisti dosies uz sacensībām Ziemeļamerikā. Siguldas kamaniņu trasē sacensības plānotas no 6. līdz 10.janvārim, bet pēc nedēļas Kēnigszē.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…