Brāļi Šici Ķīnā izmēģina 2022.gada Pekinas OS kamaniņu trasi

Andris un Juris Šici
Andris un Juris Šici | Foto: Facebook/BrothersSicsLugeTeamLatvia

Latvijas vadošais kamaniņu braukšanas duets – brāļi Andris un Juris Šici, aizvadījuši unikālu iespēju izmēģināt jaunuzbūvēto 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu trasi.

Covid-19 pandēmija veikusi vairākas izmaiņas jaunās trases prezentācijas pasākumos. Sākotnēji bija paredzēts, ka trases atklāšanā varētu piedalīties aptuveni 16 sportisti, tomēr beigās to skaits saruka uz pusi.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Ķīnas trases homologācija bija plānota martā, bet pēc tam šo ieceri pārcēla uz maiju. Arī maijā Covid-19 izplatības dēļ testi tika atcelti.

Šobrīd, kad situācija Ķīnā ir vairāk kontrolēta, sportistiem, ievērojot visus drošības pasākumus, bija iespēja izmēģināt trases ledu.

Kamaniņu sporta jaunās sezonas starts plānots novembra beigās Insbrukas trasē Austrijā, pēc tam sekos sacensības Altenbergā, Oberhofā un Vinterbergā, bet pēc Jaunā gada plānoti vēl divi Eiropas posmi. Pēc tam sportisti dosies uz sacensībām Ziemeļamerikā. Siguldas kamaniņu trasē sacensības plānotas no 6. līdz 10.janvārim, bet pēc nedēļas Kēnigszē.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par