Brāļiem Bukartiem vārti Zlīnas uzvarā Čehijas čempionātā (VIDEO)

13/10/2017 21:10

Latvijas hokeja izlases uzbrucēji Roberts un Rihards Bukarti piektdien guva pa vārtiem Čehijas čempionāta spēlē, kaldinādami Zlīnas “Aukro Berani” komandas uzvaru.

“Aukro Berani”, kuru pārstāv arī valstsvienības aizsargs Ralfs Freibergs, viesos ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) pārspēja Homutovas “Pirati” vienību.

Vecākais no brāļiem Bukartiem Roberts vārtus guva divarpus minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad panāca 2:1, bet otrajā trešdaļā Rihards iemeta trešo ripu mājinieku vārtos.

Roberts Bukarts šajā mačā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, kamēr viņa brālim Rihardam viens metiens. Savukārt Ralfs Freibergs veica divus metienus un bloķēja vienu pretinieku raidījumu.

Robertam Bukartam un Freibergam šajā spēlē pozitīvs lietderības koeficients +1, kamēr Rihardam Bukartam šis rādītājs bija neitrāls.

Citā Čehijas čempionāta spēlē uzbrucēja Andra Džeriņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” viesos ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Jihlavas “Dukla” vienību.

Cibuļskis šajā spēlē veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu raidījumu, tikdams pie neitrāla lietderības koeficienta. Savukārt Džeriņš nebija mača pieteikumā.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijā ar 29 punktiem 12 spēlēs atrodas Brno “Kometa” vienība, “Mountfield” ar 21 punktu ir piektā, bet “Aukro Berani” ar 18 punktiem ieņem astoto vietu.