Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) sākās finālsērija. Tās pirmajā spēlē Ņujorkas “Knicks” izbraukumā ar 105:95 pārspēja Sanantonio “Spurs”.
“Knicks” panākumu ar 30 gūtajiem punktiem kaldināja Džeilens Bransons, kurš tika arī pie trīs atlēkušajām bumbām. Tikmēr “double-double” ar 18 punktiem un 12 bumbām zem groziem iekrāja Karls-Entonijs Taunss, bet 17 punkti Ogugua “OG” Anunobijam.
“Spurs” rindās veiksmīgākais ar 26 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām bija Viktors Vembanjama, kuram gan arī sešas pieļautas kļūdas. Tikmēr ar 17 punktiem un astoņām bumbām zem groziem maču noslēdza Stefons Kasls, bet pa 16 punktiem sameta Džulians Šampanī un Dilans Hārpers.
Sērija norisināsies līdz vienas komandas četrām uzvarām. Nākamās spēles pēc Latvijas laika paredzētas 6. jūnijā Sanantonio, 9. un 11. jūnijā Ņujorkā un, ja nepieciešams, arī 14. jūnijā Sanantonio, 16. jūnijā Ņujorkā un 19. jūnijā Sanantonio.
“Spurs” nav spēlējusi NBA finālā kopš 2014. gada, kad arī pēdējo reizi kļuva par čempioni, bet “Knicks”, kas pēdējo reizi par čempiontitulu cīnījās 1999. gadā, nav kļuvusi par NBA čempioni kopš 1973. gada.
Ņujorkas “Knicks” – Sanantonio “Spurs” 1-0
Austrumi
Ņujorkas “Knicks” – Klīvlendas “Cavaliers” 4-0
Rietumi
Oklahomasitijas “Thunder” – Sanantonio “Spurs” 3-4
Austrumi
Detroitas “Pistons” – Klīvlendas “Cavaliers” 3-4
Ņujorkas “Knicks” – Filadelfijas “76ers” 4-0
Rietumi
Oklahomasitijas “Thunder” – Losandželosas “Lakers” 4-0
Sanantonio “Spurs” – Minesotas “Timberwolves” 4-2
Austrumi
Detroitas “Pistons” – Orlando “Magic” 4-3
Bostonas “Celtics” – Filadelfijas “76ers” 3-4
Ņujorkas “Knicks” – Atlantas “Hawks” 4-2
Klīvlendas “Cavaliers” – Toronto “Raptors” 4-3
Rietumi
Oklahomasitijas “Thunder” – Fīniksas “Suns” 4-0
Sanantonio “Spurs” – Portlendas “Trail Blazers” 4-1
Denveras “Nuggets” – Minesotas “Timberwolves” 2-4
Losandželosas “Lakers” – Hjūstonas “Rockets” 4-2
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu