Brauns piespēlē visos “Senators” vārtu guvumos un palīdz komandai uzvarēt (VIDEO)

18/10/2021 09:32
Konors Brauns

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) risinājās viena spēle. Tajā Otavas “Senators” ar 3:2 apspēlēja Dalasas “Stars”, lielisku sniegumu demonstrējot uzbrucējam Konoram Braunam.

Brauns šajā spēlē atdeva trīs rezultatīvas piespēles, asistējot visus “Senators” vārtu guvumos. Rezultātu gan atklāja “Stars”, jo pirmajā trešdaļā 1:0 panāca Maikls Rafls, taču pēc nepilnas minūtes rezultāts vēstīja 1:1, kad vārtus guva Niks Pols. Otrajā periodā “Senators” sastāvā divreiz atzīmējās Kriss Tīrnijs, kas ļāva panākt 3:1, bet pēdējā spēles nogrieznī otros vārtus “Stars” komandai guva Džo Pavelskis.

“Stars” šajā mačā biežāk meta pa pretinieku vārtiem (34), kamēr “Senators” izdarīja 27 metienus. Jāatzīmē, ka Brauns un daži citi “Senators” spēlētāji iepriekš bija komandas biedri Rūdolfam Balceram, kurš nu jau otro sezonu pārstāv Sanhosē “Sharks”.