Brauns un Vokers nokārto “Celtics” uzvaru pār čempioni, “76ers” sagādā ceturto zaudējumu “Bucks”

25/12/2019 23:49

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Ziemassvētku vakarā maču aizvadījusi Bostonas “Celtics” un pērnās sezonas čempione Toronto “Raptors”.

“Raptors” savā laukumā ar 102:118 (19:28, 28:27, 22:33, 33:30) piekāpās Bostonas “Celtics” komandai.

Maču teicami iesāka mājinieki, kas pirmajās divās minūtēs iekrāja 10 punktu pārsvaru (10:0). Pēc šī izrāviena “Raptors” uzbrukums iebuksēja un 22:4 izrāvienu veica viesi, panākdami jau 22:14. Pirmās ceturtdaļas izskaņā abas komandas apmainījās ar gūtajiem groziem.

Otrajā ceturtdaļā turpinājās līdzīga cīņā un viesi puslaika pārtraukumā devās ar astoņu punktu pārsvaru – 55:47. Trešās ceturtdaļas vidū viesi veica izšķirošo izrāvienu un panāca +17 – 78:61. Spēles noslēdzošajā daļā viesi noturēja pārsvaru un beigās svinēja gana drošu uzvaru.

Mājinieku rindās ar 27 punktiem, sešām rezultatīvajām piespēlēm un četrām atlēkušajām bumbām labākais bija Fred Vanvlīts, bet Kriss Bušērs pievienoja 24 punktus un sešas atlēkušās bumbas.

Viesu rindās Džeilens Brauns atzīmējās ar 30 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvajām piespēlēm, bet Kemba Vokers sakrāja 22 punktus un četras rezultatīvās piespēles.

Citā mačā Filadelfijas “76ers” savās mājās ar 121:109 (38:30, 31:18, 31:25, 21:36) apspēlēja Milvoki “Bucks”.

Uzvarētājiem 31 punkts un 11 atlēkušās bumbas Žoelam Embīdam, bet Tobias Heriss pievienoja 22 punktus un četras bumbas zem groziem. Zaudētāju rindās 31 punkts un astoņas atlēkušās bumbas Krisam Midltonam, bet Jannis Adetokunbo pievienoja 18 punktus, 14 atlēkušās bumbas un septiņas piespēles.