Brazīliešu cīkstonis UFC debijā iekož pretiniekam un tiek izmests no organizācijas

24/03/2024 19:50
Nokopēts
Igors Severinu

Aizvadītajā naktī Lasvegasā norisinājās kārtējais UFC šovs, kur savdabīgā veidā izcēlās brazīliešu cīkstonis Igors Severinu (9-1) – viņš savā UFC debijā iekoda pretiniekam un uzreiz pēc cīņas tika atstādināts no organizācijas.

20 gadus vecais Severinu cīnījās ar savu tautieti Andrē Limu (8-0), kuram tas arī bija pirmais duelis UFC ietvaros. Abi brazīlieši tika uzskatīti par perspektīviem cīkstoņiem, ko arī apliecināja cīņas pirmais raunds, kurā viņi demonstrēja ļoti aktīvu sniegumu, izceļoties ar vairākiem efektīgiem uzbrukumiem.

Negaidīts pavērsiens norisinājās otrajā raundā – Severinu ar Limu bija saķēries klinčā, bet tad Severinu nolēma iekost pretiniekam. Cietušais Lima uzreiz par notikušo signalizēja tiesnesi, norādot uz savu kreiso roku, kur bija redzamas koduma sekas. Tiesnesis cīņu apturēja, un Severinu pēcāk tika diskvalificēts.

Incidentu garām nepalaida UFC prezidents Dana Vaits, kurš nekavējoties nolēma izslēgt Severinu no organizācijas. “Igors un Andrē bija divi progresējuši cīkstoņi. Ja tu esi neapmierināts un vēlies pārtraukt cīņu, ir vairāki citi veidi, kā to paveikt, bet pati sliktākā lieta ir kost pretiniekam. Tagad tu tiec atstādināts un zaudē savu dzīves lielāko iespēju,” teica Vaits.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām