Brazīlija kļūst par “Copa America” pirmo finālisti

03/07/2019 08:40

Brazīlijas izlase izcīnīja uzvaru 2019. gada “Copa America” pusfinālā, pārspējot Argentīnu ar 2:0.

Rezultāts tika atklāts mača 19. minūtē, kad precīzs bija Mančestras “City” uzbrucējs Gabriēls Žezuss, kuram asistēja vēl viens Anglijas premjerlīgas pārstāvis, “Liverpool” uzbrucējs Roberto Firmino. Otro bumbu Argentīnas vārtos iesita jau pats Firmino no Žezusa piespēles.

Ar divām uzvarām trīs mačos Brazīlija ieņēma pirmo vietu savā grupā, bet ceturtdaļfinālā vien pēcspēles sitienu sērijā apspēlēja Paragvaju. Tikmēr Argentīna izcīnīja vienu panākumu grupā, bet ceturtdaļfinālā tika galā ar Venecuēlu – 2:0.

Argentīnas izlases un “Barcelona” zvaigzne Lionels Mesi četrās spēlēs guvis tikai vienus vārtus.

Otrā pusfināla spēle tiks aizvadīta gaidāmajā naktī plkst. 3:30 pēc Latvijas laika. Tajā tiksies Čīli un Peru komandas.