Brazīlija PK kvalifikāciju turpina bez zaudētiem punktiem

09/06/2021 13:06
Brazīlijas futbola izlase

Brazīlijas futbola izlase otrdien svinēja uzvaru 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē, atlasi turpinot bez zaudētiem punktiem. Brazīlija viesos ar rezultātu 2:0 (0:0) uzvarēja Paragvaju.

Jau ceturtajā minūtē Brazīliju vadībā izvirzīja Neimars, bet otrā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē punktu uzvarai pielika Lukass Paketa. Neimars Brazīlijas izlasē guvis 67 vārtus, kas ir par desmit mazāk, nekā leģendārajam Pelē.

Tikmēr Kolumbija mājās izrāva neizšķirtu 2:2 (0:2) pret Argentīnu. Kristians Romero un Leandro Paredess pirmajās astoņās minūtēs panāca 2:0 Argentīnas izlases labā. Otrajā puslaikā, 51.minūtē, Luiss Murjels realizēja 11 metru soda sitienu, bet kompensācijas laika ceturtajā minūtē Migels Borha izrāva neizšķirtu 2:2.

Vēl no vadošajām izlasēm Ekvadora mājās ar 1:2 (0:0) zaudēja Peru, bet Urugvaja viesos spēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Venecuēlu. Dienvidamerikas Futbola konfederācijas (CONMEBOL) zonā pēc sešām spēlēm pirmo vietu ar maksimāli iespējamajiem 18 punktiem ieņem Brazīlija, 12 punktus iekrājusi Argentīna, deviņi punkti ir Ekvadorai, bet pa astoņiem guvušas Urugvaja un Kolumbija.

Pirmās četras komandas nodrošinās ceļazīmi uz 2022.gada Pasaules kausa finālturnīru, bet piektās vietas īpašniece piedalīsies starpkontinentālajās pārspēlēs.