Brazīlijas futbola leģenda: Daži aģenti jau sapņo par Mesi un Ronaldu spēlēšanu “Juventus”

Lionels Mesi un Krištianu Ronaldu, sportazinas.com
Lionels Mesi un Krištianu Ronaldu | Foto: UEFA

Brazīlijas futbola leģenda Rivaldu uzskata, ka daži futbola aģenti sapņo par to, ka 21. gadsimta lielākās futbola zvaigznes un varētu apvienoties vienā komandā.

33 gadus vecais Mesi, kurš visu karjeru spēlējis “Barcelona” komandā, nav apmierināts ar kluba vadības attieksmi. Futbolistam 2021. gadā noslēgsies pašreizējais līgums, tomēr vairāki aspekti viņam likuši apsvērt vienības pamešanu.

Tikmēr 35 gadus vecais Ronaldu pabijis “Sporting”, Mančestras “United”, Madrides “Real” un Turīnas “Juventus” komandās. Viņš šobrīd pārstāv itāļu grandu.

Mesi bažas par karjeras turpināšanu Barselonā raisījušas jautājumu par to, vai būtu reāla, iespējams, visu laiku iespaidīgā futbola dueta izveide, proti, vai Mesi apsvērtu domu doties uz Turīnu un kļūt par Ronaldu komandas biedru?

“Ņemot vērā visas pašreizējās spekulācijas, ticu, ka daži aģenti jau sapņo par Mesi un Ronaldu duetu “Juventus” komandā un to, cik globāli liels būtu šāds notikums,” portālam “Betfair” sacīja Rivaldu.

“Tas būtu kā bumbas sprādziens,” turpināja leģendārais Rivaldu. “Manuprāt, “Juventus” ļoti ātri atpelnītu investīcijas, kas tiktu iztērētas, lai iegūtu Mesi, jo kluba atpazīstamība kļūtu vēl lielāka. Šāds gadījums ieietu vēsturē un es ticu, ka vairāki “Juventus” sponsori būtu gatavi palīdzēt, lai to īstenotu.”

“Skaidrs, ja ir baumas par viņa aiziešanu, tad jebkura komanda domā, kā lai tagad piesaista Mesi,” secina Rivaldu. “Divi labākie pēdējās desmitgades spēlētāji vienā komandā – tas būtu iespaidīgi.”

Rivaldu uzskata, ka Mesi arī pēc līguma beigām nākamgad turpinās rādīt elites līmeņa sniegumu. “Viņš bez problēmām varētu spēlēt arī Anglijas premjerlīgā. Protams, būtu skumji, ja Mesi pamestu Barselonu, taču es ceru, ka pagaidām viņš vēl turpinās pārstāvēt šo komandu.”

Mesi sešas reizes ir atzīts par planētas gada labāko futbolistu, kamēr Ronaldu šādu atzinību izpelnījies piecas reizes. Viņi abi šajā rādītājā ir rekordisti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par