Briedis: Ar nepacietību gaidu cīņu savu līdzjutēju priekšā

Mairis Briedis, sportazinas.com
Mairis Briedis | Foto: Mikus Kļaviņš

Pasaules boksa supersērijas () Maira Brieža un Juniera Dortikosa boksa supersērijas fināla cīņa, kas bija paredzēta 21.martā “Arēnā Rīga” ir pārcelta uz 16.maiju, paziņojuši cīņas organizētāji.

Par situāciju savus komentārus snieguši arī abi bokseri. “Mēs esam paveikuši lielu darbu, gatavojoties līdz pēdējam plānotajam termiņam, bet tagad ir, tas, kas ir. Adaptēsimies jaunajai situācijai un turpināsim gaidīt zaļo gaismu,” komentāru izteica Briedis. “Ar nepacietību gaidu cīņu savu līdzjutēju priekšā, kad tas būs iespējams. Rūpējieties par sevi, cilvēki!”

“Biju lieliskā formā un cerēju ierasties Latvijā, lai iegūtu Muhameda Ali trofeju, saprotu situāciju un gaidīšu līdz maijam, lai uzvarētu cīņā. Vēlos pateikties visiem saviem faniem par pacietību un lūdzu, lai visi būtu uzmanīgi un veiktu visus pasākumus, lai pasargātu savu veselību šajā laikā,” pārcelto cīņu komentēja Dortikoss.

Cīņas atcelšanas iemesls ir situācija ar vīrusa “Covid-19” izplatību. Latvijas valdība ir pieņēmusi lēmumu, ka līdz 14.aprīlim ir aizliegti visi pasākumi, kurus apmeklē vairāk par 200 cilvēkiem. Jaunais plānotais cīņas datums ir 16.maijs, tomēr šis datums arī ir atkarīgs no turpmākajiem ierobežojumiem un vīrusa izplatības.

Vietējās varas iestādes attiecībā uz infekcijas risku ir secinājušas, ka paredzātais fināls ir īpaši paaugstināta riska notikums ne tikai pašiem sportistiem, bet arī visiem vietējiem un ārvalstu darbiniekiem, kas iesaistīti pasākuma organizēšanā un vadīšanā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par

Boksa Supersērija
03 Apr 21:37
0
Entonijs Džošua, sportazinas.com
Boksa Supersērija
03 Apr 21:37
0

Atlikta Džošua titula aizstāvēšanas cīņa

Mairis Briedis un Juniers Dortikoss, sportazinas.com
Boksa Supersērija
14 Mar 16:22
24

WBSS pārceļ Brieža un Dortikosa fināla cīņu

Boksa Supersērija
14 Mar 16:22
24

WBSS pārceļ Brieža un Dortikosa fināla cīņu