Briedis: Ar nepacietību gaidu cīņu savu līdzjutēju priekšā

14/03/2020 16:53

Pasaules boksa supersērijas () Maira Brieža un Juniera Dortikosa boksa supersērijas fināla cīņa, kas bija paredzēta 21.martā “Arēnā Rīga” ir pārcelta uz 16.maiju, paziņojuši cīņas organizētāji.

Par situāciju savus komentārus snieguši arī abi bokseri. “Mēs esam paveikuši lielu darbu, gatavojoties līdz pēdējam plānotajam termiņam, bet tagad ir, tas, kas ir. Adaptēsimies jaunajai situācijai un turpināsim gaidīt zaļo gaismu,” komentāru izteica Briedis. “Ar nepacietību gaidu cīņu savu līdzjutēju priekšā, kad tas būs iespējams. Rūpējieties par sevi, cilvēki!”

“Biju lieliskā formā un cerēju ierasties Latvijā, lai iegūtu Muhameda Ali trofeju, saprotu situāciju un gaidīšu līdz maijam, lai uzvarētu cīņā. Vēlos pateikties visiem saviem faniem par pacietību un lūdzu, lai visi būtu uzmanīgi un veiktu visus pasākumus, lai pasargātu savu veselību šajā laikā,” pārcelto cīņu komentēja Dortikoss.

Cīņas atcelšanas iemesls ir situācija ar vīrusa “Covid-19” izplatību. Latvijas valdība ir pieņēmusi lēmumu, ka līdz 14.aprīlim ir aizliegti visi pasākumi, kurus apmeklē vairāk par 200 cilvēkiem. Jaunais plānotais cīņas datums ir 16.maijs, tomēr šis datums arī ir atkarīgs no turpmākajiem ierobežojumiem un vīrusa izplatības.

Vietējās varas iestādes attiecībā uz infekcijas risku ir secinājušas, ka paredzātais WBSS fināls ir īpaši paaugstināta riska notikums ne tikai pašiem sportistiem, bet arī visiem vietējiem un ārvalstu darbiniekiem, kas iesaistīti pasākuma organizēšanā un vadīšanā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa
01/08/2021 09:11

Graudiņa/Kravčenoka parāda raksturu un iekļūst Tokijas OS ceturtdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Tokijas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 2-1 (16:21; 21:17; 15:13) pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) sportistes Nadeždu Makroguzovu/Svetlanu Holominu. Trešajā setā…