Briedis atkal “Instagram” profilā izaicina un provocē “jūtuberi” Polu

25/05/2021 09:14

Latviešu boksa zvaigzne Mairis Briedis atkal savā sociālās vietnes “Instagram” kontā uz cīņu aicinājis “Youtube” zvaigzni Džeiku Polu.

Šoreiz Briedis “Instagram” ierakstā ievietojis video, kurā ar elektrošoka palīdzību it kā pieskaras Polam. Ar montāžas palīdzību izveidots video materiāls, kurā “jūtuberis” ātri kustina savu ķermeni pēc latvieša izmantotā elektrošoka. Briedis zem video uzrakstījis vēstījumu, atzīmējot Pola “Instagram” profilu: “Es zinu, ka tu skaties.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Iepriekšējā nedēļā Briedis jau divas reizes izaicināja Polu uz cīņu. Vienā no saviem video Briedis atcerējās maija sākumā notikušo incidentu, kad Maiami “Hard Rock Stadium” norisinājās Pola un Floida Meivezera plānotās cīņas preses konferencē. Vienā brīdī jūtūberis pēkšņi norāva cepuri Meivezeram no galvas un mēģināja aizskriet. “Džeik! Tu nozagi cepuri, es to atgriezu. Bet nozagt cepuri ir ļoti viegli. Es gribu redzēt, kā tu nozagsi manas jostas,” teica latvietis. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Tikmēr vēl vienā video Briedis aicināja Polu nebaidīties no viņa izaicinājuma. “Es zinu, ka pašlaik tu skaties šo video. Nebaidies, mazais puika!” teica Briedis īsā video, kā arī papildināja to ar teksta komentāru. “Izdarīsim to. Dod man zīmi,” uzrakstīja bokseris.

Aprīļa beigās Latvijas boksa zvaigzne sociālajos tīklos jau provocēja uz cīņu Polu, kurš pēdējā laikā pievērsies boksam un aizvadījis dueļus ar citām ar boksu nesaistītām personām, piemēram, “jūtūberi” Ali Esonu Gibu, kādreizējo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju Neitu Robinsonu un kādreizējo MMA cīkstoni Benu Askrenu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Pols uzvarēja visās trīs cīņās, kuras fiksētas arī boksa datubāzē “BoxRec”. Savukārt Briedis, kurš ir aktuālais Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un “The Ring” jostu turētājs, pauda provocējošus komentārus Pola virzienā. “Sveiks, Džeik! Esmu saģērbies kā tu, bet vienu lietu tu aizmirsi – jostas! Tās tu par naudu nopirkt nevari!

Arī Brieža promouteris Kalle Zauerlands aicinājis Polu cīnīties ar Briedi, taču ar nosacījumu, ka zaudējuma gadījumā viņam būtu jāaiziet no boksa. “Prieks paziņot, ka tev ir iespēja cīnīties par Maira Brieža jostām. Tikai viens nosacījums – ja tu zaudē, tev ir jāpamet bokss, sarunāts?”

Brieža un viņa promoutera provokācijas tiek realizētas ar mērķi nopelnīt naudu, taču Pola piekrišana šādai cīņai, visticamāk, nebūtu loģiska, jo Briedis ir viens no labākajiem pasaules bokseriem pirmā smagā svara kategorijā, kamēr Pols joprojām ir uzskatāms par amatieri un abu līmeņu atšķirība ir milzīga.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…