Briedis atkal izceļas un cenšas nopelnīt miljonu, Zutis izsaka savu piedāvājumu

23/04/2024 22:24
Nokopēts
Mairis Briedis un Kristaps Zutis

Ar kārtējo savdabīgo rīcību sociālajos tīklos izcēlies bokseris Mairis Briedis, kurš veicis piedāvājumu skandalozajai baltkrievu interneta personībai Andrejam Burimam ar mērķi nopelnīt vienu miljonu ASV dolāru. Par Brieža lēmumu tikmēr ironizējis cits bokseris Kristaps Zutis.

Burims jeb “Mellstroy”  iemantojis slavu kā ļoti pretrunīgi vērtēts videoblogeris. “Mellstroy” 2020. gadā platformas “Twitch” tiešraides laikā saķēra kādas sievietes galvu un to vairākas reizes sita pret galdu, un pagājušajā gadā saņēma nosacītu sešu mēnešu cietumsodu. “Mellstroy” tāpat savā saturā ir reklamējis azartspēles, kā rezultātā “Twitch” un “YouTube” viņu ir bloķējušas.

Pēdējā laikā “Mellstroy” tāpat savus sekotājus aicinājis veikt dažādus izaicinājumus, par to pretī samaksājot vērienīgas naudas summas. Kā, piemēram, marta sākumā notikumu epicentrā nonāca Lietuvas prezidents Gitans Nausēda, jo kāds bērns bija nofotografējies ar valsts vadītāju, pildot “Mellstroy” izaicinājumu, par ko videoblogeris bija piedāvājis divus miljonus dolāru.

Šoreiz naudas kārdinājumam ir “pavilcies” arī Briedis, kurš 18. maijā Oleksandra Usika un Taisona Fjūrija cīņu vakarā spēkosies ar austrālieti Džeiju Opetaiju, aizvadot savu pirmo cīņu kopš 2022. gada jūlija. Briedis savā “X” kontā piedāvājies iziet uz cīņu ar kreklu, uz kura būtu redzama “Mellstroy” seja, bet, lai tas notiktu, Briedis no baltkrieva ir pieprasījis vienu miljonu dolāru.

Pēdējos gados Briedis nonācis vairākos reputācijas skandālos – viņš vairījās no Krievijas agresijas atklātās nosodīšanas un vainoja medijus naida kurināšanā. Tāpat bokseris pērn startēja 14. Saeimas vēlēšanās kā “Saskaņas” deputāts, savukārt pēc partijas izgāšanās latviešus sauca par mazohistiem, kā arī norādīja, ka “Jaunās Vienotības” uzvaras gadījumā viņš pametīs valstī.

Šo iemeslu dēļ Briedis sociālajos tīklos bieži vien iesaistījies abpusējās “laipnībās” ar citu bokseri Kristapu Zuti, kurš “savu vārdu teicis” arī šoreiz. Zutis, atbildot uz redzēto Brieža izteikumu “Mellstroy”, piedāvājis Briedim par desmit tūkstošiem eiro uz cīņu pret Opetaiju iziet ar kreklu, uz kura krievu valodā būtu rakstīts “Es – lohs“.

@zutiskristapsSūtat šo video un komentaros atzimejat ragaino.♬ original sound – zutiskristaps

Komentāri

  • Kilafors Seklais
    24/04/2024 22:08

    Īsti nesaprotu, kaut kāds Zutis kaut ko grabina. Ne jau viņš tagad komandēs Briedi ko darīt, lai brauc varbūt servisa darbiniekua apdauzīt, tas viņam sanāk vislabāk

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
3.11
4.15
2.18
2.45
4.38
2.61
3.25
3.5
2.15
1.41
4.8
7.25
1.53
-
2.55
5.25
4.2
1.58
1.32
5.5
8.5
2
3.6
3.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām