Briedis būtu gatavs cīnīties Polijā, lai aizvadītu revanšu ar Glovacki

16/01/2020 15:16

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis ir gatavs aizvadīt revanša cīņu ar iepriekšējā gadā uzveikto Polijas pārstāvi Kištofu Glovacki, vēsta Polijas mediji.

WBSS Supersērijas pusfināla cīņa pirmajā smagajā svarā starp Mairi Briedi un Polijas pārstāvi Kištofu Glovacki noritēja sešiem pieciem mēnešiem, bet neviennozīmīgi vērtētā dueļa sekas jāizjūt vēljoprojām, īpaši no Polijas boksa līdzjutējiem, kuri vēlas redzēt revanšu.

Kā zināms, Mairis cīņas karstumā trāpīja netīri boksējošajam polim ar elkoni, par ko viņam tiesneši atņēma punktus. Glovackis cīņu turpināja, bet izlaida sitienus un piedzīvoja zaudējumu. Vēlāk Glovaka komanda iesniedza protestu par Brieža sitienu ar elkoni, bet cīņas iznākums netika mainīts.

“Būtu labi, ja mēs ar Kšistofu varētu atkal tikties jau kā pasaules čempioni,” Briedi citē portāls “Delfi”, atsaucoties uz  Polijas mediju “przegladsportowy.pl”. “Ja mēs uzvarēsim nākamās cīņas, līdzjutēji noteikti vēlēsies revanšu. Dzirdēju, ka Glovackis varētu cīnīties nedēļu pēc manis. Šobrīd mums gan jābūt labi gataviem nākamajiem dueļiem.”

“Kas gan būtu labāk Polijas līdzjutējiem, kā Kšištofa sapņa piepildīšana cīnīties pilnā stadionā? Es arī vēlētos piedalīties notikumā ar tādu atmosfēru. Tas būtu lieliski! Redzēsim, vai tas varēs piepildīties. Nevēlos teikt “hop” pirms neesmu pārlecis pāri Dortikosam,” stāstījis Briedis.

“Ja Kšistofs būtu uzvedies kā džentlmenis, nekas nebūtu noticis,” par “elkoņa epizodi” piebilda Briedis.

“Gan man, gan sievai, gan bērniem bijušas draudu vēstules. Tagad mazāk, bet kā uznāk pilnmēness tad atkal pārādās,” iepriekšējā gada izskaņā sarunā ar LTV raidījumu “Sporta Studija” sacīja Briedis.

“Klusums, klusums, tad pilnmēness, skatos – atkal nāk visādi vidējie pirksti un poļu lamuvārdi. Principā tagad zinu visus viņu lamu vārdus. Protams, atbildējis nevienam neesmu. Atbildēt varu tikai ringā,” skaidroja Briedis.

Glovackis iepriekš aktīvi uzstājis uz revanšu, bet Briedis no poļa nevairās. “Ja viņš grib, es arī gribu. Pat būtu gatavs braukt uz turieni [Poliju]. Gribu noboksēt… Tā, lai viss ir bez liekiem jautājumiem. Domāju, viņam tagad būs laba mācība, jo iepriekš viņam tāda nebija bijusi. Kad viņš bokseja ar Vlasovu, [Glovackis] viņam iesita pa olām un pēc tam uzreiz pa zodu, kamēr Vlasovs jau bija stāvošā nokdaunā. Tiesnesis neko nepateica…”

“Vienalga, kur būs revanša cīņa, bet viņam tagad jārēķinās, ka ar mani netīri boksēt nevarēs,” piebilda Briedis. “Par revanšu es domāju. Man tas ir interesanti… Interesanti, jo visi 38 miljoni poļi varētu samesties pa vienam eiro, tad mēs varam boksēt jebkurā Polijas pilsētā. Tas, protams, ir joks, bet domāju: ja viņi grib revanšu, tad to var sakārtot,” ar smaidu sejā sacīja Latvijas labākais bokseris.

Jau ziņots, ka Briedis šovasar “Arēnā Rīga” trešajā raundā nokautēja poli Kšištofu Glovacki un savā īpašumā ieguva Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem), turklāt sasniedza arī Pasaules boksa supersērijas finālu, kurā būs jācīnās ar kubieti Dortikosu.

Glovacka komanda pēc cīņas iesniedza apelāciju, bet pats bokseris pauda vēlmi aizvadīt revanša cīņu ar Briedi.

 

Komentāri - 1

  • Jānis
    18/01/2020 16:00

    Mairis skaitās labākais reperis Latvijā? Haha Kristaps Zutis ar vienu pisaku šito salagu varētu izrubīt lol

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….