Briedis: Esmu pārliecināts, ka jutīšu atbalstu no faniem, kuri sēdēs pie TV ekrāniem

23/09/2020 15:51

Latviešu bokseris Mairis Briedis pagaidām nezina, kā cīņa aiz slēgtām durvīm ietekmēs viņa sniegumu pret Junieru Dortikosu, teica sportists žurnālam “The Ring”.

Jau ziņots, ka 26. septembrī Minhenē notiks Pasaules boksa supersērijas (WBSS) smagā svara fināls, kurā Briedis spēkosies ar Dortikosu. Abi sportisti cīnīsies par Muhameda Ali trofeju, Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu un žurnāla “The Ring” jostu, iepriekš informēja rīkotāji.

“Cīņu laikā viņš ļoti labi pielāgojas savu pretinieku stilam,” teica Briedis. “Dortikosam ir spēcīgs sitiens un viņš ir pieredzējušais sportists. Viena lieta ir analizēt viņa sniegumu, skatoties video, taču pretinieka vājās vietas es varēšu saprast tikai pēc cīņas sākuma,” uzskata latvietis.

Šī cīņa būs īpaša, jo tā norisināsies aiz slēgtām durvīm bez skatītājiem, ievērojot Vācijas prasības par Covid-19 izplatības ierobežošanu. “Sen nav sanācis aizvadīt cīņu bez latviešu līdzjutējiem, kuri mani atbalsta. Es nezinu, kā tas mani ietekmēs, varēšu pateikt tikai pēc cīņas. Bet Latvijas publikas enerģija tāpat būs līdzi. Esmu pārliecināts, ka jutīšu lielu atbalstu no faniem, kuri sēdēs pie TV ekrāniem savās mājās vai arī kaut kur citur,” gaidāmo cīņu pie tukšām tribīnēm komentē latvietis.

“Žurnāls “The Ring” ir pats galvenais, kad mēs runājam par boksu, bet Muhameda Ali trofeja pati visu izsaka. Man kā sportistam tas ir liels gods [cīnīties par šādām trofejām]. Neviena no tām pašlaik nav manā īpašumā un labprāt redzētu tās savās mājās,” noslēdza Briedis.

Brieža menedžeris: Mairis ir pasaules pirmais numurs un viņš noteikti grib šo titulu arī saglabāt

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…