Briedis gatavs revanšam ar Glovacki – jānoņem liekie jautājumi

Mairis Briedis, Kšištofs Glovackis, sportazinas.com
Mairis Briedis un Kšištofs Glovackis | Foto: Ieva Makare/LETA

WBSS Supersērijas pusfināla cīņa pirmajā smagajā svarā starp Mairi Briedi un Polijas pārstāvi Kištofu Glovacki noritēja pirms pieciem mēnešiem, bet neviennozīmīgi vērtētā dueļa sekas jāizjūt vēljoprojām, īpaši no Polijas boksa līdzjutējiem, kuri Mairi uzmeklējuši sociālajos tīklos.

Kā zināms, Mairis cīņas karstumā trāpīja netīri boksējošajam polim ar elkoni, par ko viņam tiesneši atņēma punktus. Glovackis cīņu turpināja, bet izlaida sitienus un piedzīvoja zaudējumu. Vēlāk Glovaka komanda iesniedza protestu par Brieža sitienu ar elkoni, bet cīņas iznākums netika mainīts.

“Gan man, gan sievai, gan bērniem bijušas draudu vēstules. Tagad mazāk, bet kā uznāk pilnmēness tad atkal pārādās,” sarunā ar LTV raidījumu “Sporta Studija” sacīja Briedis.

“Klusums, klusums, tad pilnmēness, skatos – atkal nāk visādi vidējie pirksti un poļu lamuvārdi. Principā tagad zinu visus viņu lamu vārdus. Protams, atbildējis nevienam neesmu. Atbildēt varu tikai ringā,” skaidroja Briedis.

Glovackis iepriekš aktīvi uzstājis uz revanšu, bet Briedis no poļa nevairās. “Ja viņš grib, es arī gribu. Pat būtu gatavs braukt uz turieni [Poliju]. Gribu noboksēt… Tā, lai viss ir bez liekiem jautājumiem. Domāju, viņam tagad būs laba mācība, jo iepriekš viņam tāda nebija bijusi. Kad viņš bokseja ar Vlasovu, [Glovackis] viņam iesita pa olām un pēc tam uzreiz pa zodu, kamēr Vlasovs jau bija stāvošā nokdaunā. Tiesnesis neko nepateica…”

“Vienalga, kur būs revanša cīņa, bet viņam tagad jārēķinās, ka ar mani netīri boksēt nevarēs,” piebilda Briedis. “Par revanšu es domāju. Man tas ir interesanti… Interesanti, jo visi 38 miljoni poļi varētu samesties pa vienam eiro, tad mēs varam boksēt jebkurā Polijas pilsētā. Tas, protams, ir joks, bet domāju: ja viņi grib revanšu, tad to var sakārtot,” ar smaidu sejā sacīja Latvijas labākais bokseris.

Jau ziņots, ka Briedis šovasar “Arēnā Rīga” trešajā raundā nokautēja poli Kšištofu Glovacki un savā īpašumā ieguva Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem), turklāt sasniedza arī Pasaules boksa supersērijas finālu, kurā būs jācīnās ar kubieti Dortikosu.

Glovacka komanda pēc cīņas iesniedza apelāciju, bet pats bokseris pauda vēlmi aizvadīt revanša cīņu ar Briedi.

Iepriekš tika pausts, ka fināla cīņas uzvarētājs savā rīcībā iegūs IBF un WBO čempionu jostas, taču šobrīd par WBO jostas izspēlēšanu finālā nav skaidrības.

Brieža menedžeris: Mairis nevar aizvadīt WBO titula aizstāvēšanas cīņu

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
A ndris Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
A ndris
Viesis
A ndris

Ļoti pareizs, lēmumus Mairim, visam jāsākas un jābeidzas pirmajā raundā viens akcentēts sitiens zoda, lai tev veicas puika, uz muļķiem un slimiem nav jaapvainojas lai tev veicās.