Briedis par došanos uz Ukrainu: Ja mani nošautu, latviešiem būtu prieks

09/02/2023 17:57
Nokopēts
Mairis Briedis

Latviešu bokseris Mairis Briedis sarunā ar žurnāli “Privātā Dzīve” pastāstījis par savu došanos uz Ukrainu.

Jau vēstīts, ka Briedis kādai no Kijivas sporta skolām uzdāvinājis elektrības ģeneratoru, kā arī ticies ar pilsētas mēru Vitāliju Kličko. Kā atklājis latvietis, tieši Kličko viņu uzaicinājis ciemos, kā arī apsolījis nodrošināt apsardzi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Jautāts, vai nebaidās doties uz valsti, kurā notiek karš, Briedis atbild noraidoši. “Ja mani nošautu, latviešiem būtu prieks”. Arī pirms došanās uz Ukrainu Latvijas bokseris vairījās konkrēti iezīmēt agresoru – Krieviju. “Esmu pret visiem kariem! Kad to rakstīju, biju Anglijas lidostā. Man atrakstīja tobrīd vēl mans menedžeris Raimonds Zeps – vajagot izteikt viedokli kara sakarā. Teicu, ka tagad visas manas domas ir tikai par cīņu ar Opetaiju. Un tā es, līdz galam neiedziļinoties, uzrakstīju diplomātisku «esmu pret karu». Atbraucot uz Latviju, sapratu, ka viss ir pilnīgajā d***ā. Un tikai tāpēc, ka nebiju uzrakstījis: “Putin huilo!” un “slava Ukrainai”.

Pret mani tika aizsākts nenormālākais heits. Sākumā nesapratu – par ko? Saprastu, ja būtu aizbraucis uz Krieviju un kopā ar Putinu visiem nodevis sveicienus. Bet mani nosodīja par vārdiem, ko rakstīju, sēžot lidostā. Manī radās pretreakcija. Cilvēki, kurus mīlēju, kuru dēļ cīnījos ringā, lai visiem parādītu, cik spēcīgi ir latvieši, pēkšņi vērsās pret mani tik asi. Ieslēdzās Mežāža raksturs – labi, ja jūs tā, tad es šitā… Tas bija viens no iemesliem, kādēļ piekritu Saskaņas piedāvājumam. Bet es arī nebūtu pasaules čempions, ja nebūtu tik spītīgs un nedarītu visu, ko uzskatu par pareizu,” saka Briedis.

Komentāri

  • Anonymous
    11/10/2023 05:31

    Galīgi autā sagājis! Neviens Tev nāvi nevēl! Taču kā tavi krievi saka- vārdus no dziesmas neizmetīsi! Iepriekšējie darbi un runas tā vienkārši nepazudīs!

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
6.5
4.8
1.44
5
4.2
1.62
4.8
3.9
1.68
1.41
4.75
7.5
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām