Briedis par Okoliju: Viņš vienkārši ēd manus putekļus

26/03/2021 19:25

Latvijas bokseris Mairis Briedis (27-1) sarunā ar mediju “Bad Left Hook” izteicis komentārus par iespējamo cīņu pret Lielbritānijas sportistu Lorensu Okoliju (16-0).

Jau ziņots, ka Briedis septembra beigās Minhenē Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņā uzvarēja kubieti Junielu Dortikosu (24-2) un ieguva Muhameda Ali trofeju, kā arī Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu un žurnāla “The Ring” jostu pirmajā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem). Pēc cīņas Briedis minēja, ka apsver iespēju pāriet supersmagajā svarā, kur cīnās pasaules vadošie bokseri.

“Ja mūsu komandas var panākt vienošanos par cīņu, tad mēs to pieņemsim,” medijam izteicies Briedis kopā ar savu menedžeri Raimondu Zepu. “Ja pretinieks to vēlas, tad darīsim to. Ja nē, tad tā nav problēma. Zinu, ka esmu pirmais numurs pirmajā smagajā svarā un esmu jau teicis, ka plānoju pāriet uz supersmago svara kategoriju.”

“Vēlos sevi pārbaudīt pret labākajiem. Man ir nepieciešami jauni izaicinājumi, lai mani turpinātu interesēt bokss, ” atzina Briedis. Kā atzina bokseris, tad viņa komanda smejas par Okolija intereses izraisīšanu. “Tiklīdz tā cīņa būs beigusies, visi teiks manu vārdu. Šķiet, ka visi tici Okolijam, bet viņš vienkārši ēd manus putekļus. Ja viņš vēlas īstu cīņu, tad, lai tā notiek. Daudz par viņu šobrīd nedomāju.”

28 gadus vecais britu bokseris Okolijs pagājušajā nedēļā titulcīņā pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem) nokautēja 34 gadus veco poli Kšištofu Glovacki (31-3), tādējādi kļūstot par Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempionu un sagādājot savam pretiniekam otro zaudējumu pēc kārtas. Pēc izcīnītās uzvaras Okolijs meta izaicinājumu latvietim Briedim.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…