Briedis: Plānojam, ka varbūt varētu cīnīties supersmagajā svarā

21/01/2021 13:41

Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis cer uz atgriešanos ringā marta beigās, intervijā žurnālam “The Ring” atklāja sportists. Briedis septembra beigās Minhenē Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņā uzvarēja kubieti Junielu Dortikosu un ieguva Muhameda Ali trofeju, Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svarā un žurnāla “The Ring” jostu.

Pēc atgriešanās Latvijā Briedis minēja, ka apsver iespēju pārietu supersmgajā svarā, kur cīnās pasaules vadošie bokseri. “Plānojam, ka varbūt varētu cīnīties supersmagajā svarā. Tas man ir jauns izaicinājums. Šajos apstākļos katru dienu kaut kas mainās. Ceru, ka ringā atgriezīšos marta beigās. Iespējams, smagsvaros. Man būtībā vienalga, kur notiek cīņa, bet labāk lai tā būtu Eiropā,” “The Ring” citē Brieža teikto.

Viņš uzsver, ka šobrīd pats svarīgākais ir veselība. “Šis ir labs laiks saprast, cik laimīgi mēs patiesībā bijām apstākļos, kad nebija ierobežojumu. Mums jātic un jābūt pozitīviem, ka viss beigsies labi,” saka Briedis.

Pandēmijas nākamais vilnis liedza Briedim doties plānotajā atvaļinājumā uz Turciju, turklāt pēc tam latviešu bokseris pats inficējās ar Covid-19. “Kādas četras dienas slimoju. Divas dienas bija galvassāpes, pēc tam divas dienas drudzis, bet vēlāk pazuda arī oža. Bet tas arī bija viss – slimoju vieglā formā,” atklāj Briedis. Viņš neslēpj, ka profesionālam sportistam šos laikus ir pārdzīvot vieglāk. “Katru dienu es pasakos Dievam. Uzvarēju turnīrā, ieguvu prēmiju un man ir vieglāk nekā daudziem citiem cilvēkiem šajā pasaulē. Viņi dodas uz darbu un dzīvo no algas līdz algai – tas ir stresa pārpilns izaicinājums. Tāpēc esmu pateicīgs par apstākļiem, kādos esmu,” atzīmē Briedis.

36 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 27 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu. Viņš cietis vienu zaudējumu – WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

Pieslēgties

Dienas fokusā

06/03/2021 22:41

Bļugeram lielākais spēles laiks starp uzbrucējiem pret “Flyers” (VIDEO)

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:3 pārspēja Filadelfijas “Flyers”, revanšējoties par iepriekšējā spēlē piedzīvoto zaudējumu. Latvietis laukumā bija 19 minūtes un 14 sekundes, kas…