Briedis salīdzina gatavošanos cīņai pret Dortikosu ar armijas nometni

26/02/2020 19:24

Latvijas bokseris Mairis Briedis (26-1) turpina gatavoties Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņai pret kubieti Junieru Dortikosu (24-1). Sarunā ar “Boxing Montlhy” žurnālu latvietis atklāja, ka gatavošanas posms ir nedaudz līdzīgs armijas nometnei. 

“Mēs zinām, ka pretiniekam ir tiešām spēcīgs sitiens. Dortikoss ir pieredzējušais bokseris un viņa stiprās puses ir visiem zināmas. Acīmredzami, mēģināsim atrast vājās puses un neļaut viņam izmantot savas priekšrocības,” cīņas taktiku iezīmē Briedis. 

“Varu teikt, ka koncentrējamies uz viņa sitiena spēku. Fokusējamies uz to, kā jākustas, lai pēc iespējas vairāk izvairītos no Dortikosa spēcīgiem sitieniem,” atklāja latvietis. Tāpat Briedis pastāstīja par gatavošanās procesu, ko viņš pats raksturo kā “nedaudz līdzīgu armijai”. Sešas dienas nedēļā tiek pavadītas dažāda veida treniņos, savukārt svētdienas tiek veltītas ģimenei. 

Supersērijas fināls tiks aizvadīts šī gada 21. martā “Arēnā Rīga”. 

Šīs sezonas supersērijas abas pusfināla cīņas 2019.gada 15.jūnijā notika Rīgā. Vispirms finālā pēc panākuma pār ASV bokseri Endrū Tabiti iekļuva Dortikoss, bet drīz pēc tam skandalozā cīņā Briedis pārspēja Kšištofu Glovacki no Polijas. 

Sagaidāms, ka bokseri finālā cīnīsies par Kubas bokserim piederošo IBF pasaules čempiona jostu un supersērijas uzvarētāja balvu – Muhameda Ali trofeju. 

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…