Briedis Supersērijas finālā tomēr necīnīsies par WBC čempiona titulu

24/10/2019 10:46

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis gaidāmajā WBSS Supersērijas finālā pirmā smagā svara kategorijā pret Junieru Dortikosu necīnīsies ar WBC čempiona titulu, ziņo medijs “Boxing Scene”.

Iepriekš bija paredzēts, ka WBC čempiona josta tiks izcīnīta Supersērijas finālā, tomēr organizācijas vadība lēmusi, ka jostu iegūs Kištofa Glovacka un Ilunga Makabu dueļa uzvarētājs.

Briedis gan saglabās WBC Dimanta jostu, kas dabā nozīmē, ka viņš nākotnē varēs pretendēt uz cīņu par WBC čempiona titulu.

Kā zināms, pēdējā brīdī WBC jostu noņēma no Supersērijas pusfināla cīņas starp Mairi Briedi un Glovacki, tomēr solīja, ka Supersērijas finālā bokseri atkal varēs cīnīties arī par šo titulu.

Tagad, pēc WBC kongresa, kļuvis zināms, ka WBC čempiona josta kļuvusi vakanta, tādējādi Supersērijas finālā netiks izcīnītas visas prestižāko organizāciju jostas, bet gan tikai WBO un IBF.

WBC jostas nenonākšana Supersērijas finālā, kā tas bija paredzēts iepriekš, saistīta ar faktu, ka vēl nav izziņota Brieža un Dortikosa norises vieta un laiks. Supersērijas organizatori vilcinās ar lēmumu pieņemšanu, kas gatavoties traucē ne tikai bokseriem, bet paralizē arī organizāciju un citu bokseru darbu.

Bijušā WBC čempiona Brieža īpašumā ir WBO josta, kamēr Dortikoss ir IBF čempions pirmajā smagajā svarā.

“Ātrākais iespējamais datums cīņai ir 14.decembris,” par gaidāmo cīņu sarunā ar aģentūru LETA septembrī zināja teikt sportista menedžeris Raimonds Zeps. “Esam jau sākuši gatavoties, taču paturam prātā, ka cīņa var notikt arī vēlāk.”

Šobrīd kļuvis skaidrs, ka Supersērijas organizētāji līdz 14.decembrim nepaspēs sagatavot dueli, kas nozīmē, ka cīņa, visticamāk, varētu notikt tikai nākamajā gadā.

Briedis pakāpies uz pirmo vietu prestižā “BoxRec” rangā

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…