Briedis: Uzvarējām gan cīņu, gan koronavīrusa ierobežojumus

30/09/2020 19:25

Latviešu bokseris Mairis Briedis pēc triumfa Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālā smagajā svarā sarunā ar “Latvijas Televīziju” pastāstījis par savām sajūtām pēc Mohameda Ali trofejas izcīnīšanas.

Jau ziņots, ka naktī uz 27. septembri Briedis (27-1) pieveica kubieti Junieru Dortikosu (24-2), kļūstot par WBSS čempionu. Tāpat latvietis savā īpašumā ieguva Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu un žurnāla “The Ring” jostu.

“Žēl, ka nevarēju padalīties ar emocijām ar saviem līdzjutējiem, ar cilvēkiem, kuri lūdzās par mani, kuri atsūtīja man ļoti enerģiskas un spēcīgas īsziņas. Kā jūs redzējāt, uzreiz pēc cīņas mani zobi iegrauzās Mohameda Ali trofejā, jo mēs visi to bijām ilgi gaidījuši – komanda, ģimene, un mēs to arī izdarījām. Pirmie raundi bija bīstami, kamēr mēs pieradām [pie pretinieka stila]. Pēc tam neriskējām un vienkārši rādījām savu boksu,” dueļa gaitu atceras Briedis.

Sākotnēji cīņa bija plānota 21.martā Rīgā, bet Covid-19 pandēmijas straujās izplatības dēļ, to atlika uz 16. maiju, kuru arī pārcēla. Vēlāk tika paziņots, ka abi bokseri par uzvaru turnīrā cīnīsies “Plazamedia Broadcasting Center” televīzijas studijā Minhenē 26.septembrī.

“Uzvarējām gan cīņu, gan koronavīrusa ierobežojumus. Man tas bija ļoti grūts laiks, jo piecas dienas pirms cīņas valstī uzsludināja karantīnu. Tas bija šoks gan fiziski, gan finansiāli, jo gatavošanās procesam mēs pieejam profesionāli, un tas maksā lielu naudu,” cīņas pārcelšanu komentēja WBSS čempions.

Tāpat vēstīts, ka 26. septembra vakarā Latvijas bokseris Ričards Bolotņiks Rīgā sasniedza “MTK Global” rīkotā boksa turnīra “Golden Contract” finālu pussmagajā svarā, uzvarot britu Hoziju Bērtonu. “Vēlos apsveikt arī Ričardu Bolotņiku. Viņš ir malacis, Latvija var lepoties ar mums diviem. Bet vēl daudz kas būs priekšā,” teica Briedis.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa
01/08/2021 09:11

Graudiņa/Kravčenoka parāda raksturu un iekļūst Tokijas OS ceturtdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Tokijas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 2-1 (16:21; 21:17; 15:13) pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) sportistes Nadeždu Makroguzovu/Svetlanu Holominu. Trešajā setā…