Briedis vēl vienu reizi vēršas pie Pola: Pamēģini nozagt manas jostas! 

22/05/2021 10:44

Latviešu boksa zvaigzne Mairis Briedis otro reizi dažu dienu laikā uz cīņu aicinājis “Youtube” zvaigzni Džeiku Polu.  

Savā video Briedis atcerējās maija sākumā notikušo incidentu, kad Maiami “Hard Rock Stadium” norisinājās Pola un Floida Meivezera plānotās cīņas preses konferencē. Vienā brīdī jūtūberis pēkšņi norāva cepuri Meivezeram no galvas un mēģināja aizskriet. “Džeik! Tu nozagi cepuri, es to atgriezu. Bet nozagt cepuri ir ļoti viegli. Es gribu redzēt, kā tu nozagsi manas jostas,” teica latvietis. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Pirms divām dienām Briedis ierakstīja otro Polam veltītu video. “Es zinu, ka pašlaik tu skaties šo video. Nebaidies, mazais puika!” teica Briedis īsā video, kā arī papildināja to ar teksta komentāru. “Izdarīsim to. Dod man zīmi,” uzrakstīja bokseris. 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Aprīļa beigās Latvijas boksa zvaigzne sociālajos tīklos jau provocēja uz cīņu Polu, kurš pēdējā laikā pievērsies boksam un aizvadījis dueļus ar citām ar boksu nesaistītām personām, piemēram, “jūtūberi” Ali Esonu Gibu, kādreizējo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju Neitu Robinsonu un kādreizējo MMA cīkstoni Benu Askrenu.

Pols uzvarēja visās trīs cīņās, kuras fiksētas arī boksa datubāzē “BoxRec”. Savukārt Briedis, kurš ir aktuālais Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un “The Ring” jostu turētājs, pauda provocējošus komentārus Pola virzienā. “Sveiks, Džeik! Esmu saģērbies kā tu, bet vienu lietu tu aizmirsi – jostas! Tās tu par naudu nopirkt nevari!

Iepriekš Brieža promouteris Kalle Zauerlands aicinājis Polu cīnīties ar Briedi, taču ar nosacījumu, ka zaudējuma gadījumā viņam būtu jāaiziet no boksa. “Prieks paziņot, ka tev ir iespēja cīnīties par Maira Brieža jostām. Tikai viens nosacījums – ja tu zaudē, tev ir jāpamet bokss, sarunāts?”

Zauerlands un Briedis viennozīmīgi neatteiktos no cīņas ar Polu, kurš ir socitālo tīklu zvaigzne un kura klātbūtne spētu piesaistīt milzu auditoriju un attiecīgi ļautu nopelnīt lielu naudas summu. Brieža un viņa promoutera provokācijas tiek realizētas tieši ar šādu mērķi, taču Pola piekrišana šādai cīņai, visticamāk, nebūtu loģiska, jo Briedis ir viens no labākajiem pasaules bokseriem pirmā smagā svara kategorijā, kamēr Pols joprojām ir uzskatāms par amatieri un abu līmeņu atšķirība ir milzīga.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…