Brieža bijušais treneris komentē latvieša izredzes cīņā pret Opetaiju

24/04/2024 22:00
Nokopēts
Sandis Kleins

Latvijas boksa treneris Sandis Kleins sarunā ar Valdi Valteru “William Hill TV” kanālā “Youtube” vietnē komentējis Maira Brieža izredzes cīņā pret Džeiju Opetaiju, kā arī atcerējās latvieša dueli pret Oleksandru Usiku.

Iepriekš vēstīts, ka 18. maijā Briedim Saūda Arābijā paredzēts mačs pret austrālieti Opetaiju, kuram viņš zaudēja pirms diviem gadiem, piedzīvojot vien otro neveiksmi savā karjerā. “Mairim viss ir atkarīgs no viņa plāna, kādu viņam ir ielicis treneris. Mairim tomēr ir 39 gadi, bet Opetaijam 29. Negribu tagad par to plaši runāt, jo gan jau ka šo interviju paklausīsies arī pats Mairis un sāks domāt, ka viņš varbūt kaut ko nepareizi dara un gribēs kaut ko mainīt. Opetaijam ir ātrums, bet Mairim – izturība,” iezīmē Kleins.

“Ja būs uzlikta pareiza taktika – labi sparinga partneri, tad, viennozīmīgi, Mairim tā cīņa ir jāuzvar. Bet es to redzu, ka viņš var uzvarēt tikai ar nokautu, vai vismaz jābūt nokdaunam. Arābiem ļoti patīk Opetaija, viņam par šo cīņu samaksās vienu miljonu, par Mairi nezinu,” atklāj treneris.

Karjeras pirmo zaudējumu Briedis piedzīvoja 2018. gadā pret Usiku, kad latvieša treneris vēl bija Kleins. “Mēs kad braucām uz to cīņu, es Mairim teicu – treniņnometnes laikā paliku sirmāks. Sapratu, ka šī ir tā cīņa, kas paliks vēsturē. Lai kā tā izvērstos, tā jebkurā gadījumā būs [karjeras] galvenā cīņā. Visu cieņu Briedim, ka viņš ar tādām ribām tur nositās līdz galam. Raksturs viņam ir, riktīgs raksturs, daudzi to nevarētu izdarīt,” teica speciālists.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.75
3.1
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām